Opis ksi您ki

Smakowite prezenty. S這dkie i s這ne przepisy na ca造 rok

5.5
Wydawnictwo: Jedno嗆
Data wydania: 2012-09-14
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-7660-450-3
Doda/a ksi捫k:czytam
Recenzja - Smakowite prezenty. S這dkie i s這ne przepisy na ca造 rok
Obdarowywanie smakowitymi prezentami to jeden ze sposob闚 okazywania innym swojej sympatii. Podarowa domowe smako造ki to ofiarowa nowe doznania smakowe, emocje, wspomnienia… A okazji do robienia prezent闚 nie brakuje.

W ksi捫ce tej opr鏂z 150 prostych, szybkich przepis闚 na przysmaki na ka盥 okazj mo積a r闚nie znale潭 inspiracj do samodzielnego wykonania pi瘯nych opakowa na te smakowite prezenty. Zamie-szczono w niej nawet wz鏎 pude趾a, kt鏎y mo積a szybko dopasowa do wielko軼i swojego podarunku. Przygotowanie prezent闚 wed逝g przepis闚 i pomys堯w z tej ksi捫ki ka盥emu pozwoli poczu wielk przyjemno嗆 i satysfakcj.

Sigrid Verbert pochodzi z Belgii, od kilku lat mieszka w Rzymie. Pasjonuje si literatur, ksi捫kami i wszystkim tym, co jest zwi您ane z j瞛ykiem. W niedzielne poranki lubi piec dro盥鄴wki, po deszczu kocha w帷ha zapach trawy, marzy nad wzbu-rzonym morzem i opowiada niezwyk貫 historie s這wami, przepisami, obrazami. Zawsze powtarza, 瞠 jeszcze nie wie, co b璠zie robi, kiedy ju b璠zie du瘸. Prowadz帷 bardzo popularnego bloga o gotowaniu, kt鏎ego zacz窸a pisa z nud闚, Sigrid odkry豉 w sobie pasj fotografowania. Po鈍i璚a si jej najcz窷ciej niedaleko od swojego ulubionego pomieszczenia domowego, czyli kuchni.

T ksi捫k warto mie ze wzgl璠u na proste pomys造 i pyszne przepisy. Tylko prezent w豉snor璚znie wykonany ma tak naprawd warto嗆. Sigrid Verbert inspiruje i pokazuje jak gotowa i piec z sercem.
Marta Gessler (restauratorka)
Recenzja
SiM Linia koment
Na p馧kach:

W przypadku ksi捫ek kucharskich czy publikacji po鈍i璚onych kuchni pojawia si zawsze podobny problem: jak zdoby produkty potrzebne do przygotowania wymarzonej potrawy i nie wyda przy tym po這wy pensji. Sigrid Verbert, autorce znakomitej ksi捫ki "Smakowite prezenty" udaje si wystrzec podobnego b喚du, a jej wspaniale wydana publikacja to zbiór znakomitych pomysów na ciasteczka i ciasta, które mo積a przyrz康zi na deser lub którymi mo積a obdarowa blisk nam osob.

"Smakowite prezenty" obejmuj kilkadziesi徠 przepisów na s這dkie i s這ne prze

Melpomena plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na p馧kach: Chc przeczyta,
Kulinarna ksi捫ka, napisana w bardzo ciekawy spos鏏. Sam tytu jest wielce zach璚aj帷y i smakowity.
naan121 plusminus Linia koment
Ocena: 5, Na p馧kach: Chc przeczyta,
Warto uczy si na czyim do鈍iadczeniu. Ch皻nie skorzystam z podpowiedzi kulinarnych.
mariuszdr Linia koment
Przeczytane:, Na p馧kach:
Gosia2725 Linia koment
Na p馧kach: Chc przeczyta,
Ok豉dka - Smakowite prezenty. S這dkie i s這ne przepisy na ca造 rok Wojna i przemoc w religiach 鈍iata.Fakty i przyczyny.
Adel Theodor Khoury, Ekkehard Grundmann, Hans-Peter Muller
Ok豉dka - Smakowite prezenty. S這dkie i s這ne przepisy na ca造 rok Moja wiara. Katechizm obrazkowy dla dzieci
Maïte Roche
Ok豉dka - Smakowite prezenty. S這dkie i s這ne przepisy na ca造 rok Piotrek i jego wymarzone auto
Anastasia Zanoncelli
Ok豉dka - Smakowite prezenty. S這dkie i s這ne przepisy na ca造 rok Franek i jego koparka
Anastasia Zanoncelli
Ok豉dka - Smakowite prezenty. S這dkie i s這ne przepisy na ca造 rok Wielkanoc