Skutecznie zbieraj wymagania!

Dokładne poznanie wymagań klienta to klucz do w pełni wydajnej aplikacji. Jest niezbędne, by sprostać oczekiwaniom jej przyszłych użytkowników. Metoda SBE (skrót od ang. specification by example) zachęca do zwinnego (agile) podejścia do tego tematu, dzięki czemu zebranie wymagań będzie przebiegało zdecydowanie sprawniej.

Ta książka rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości! Poznasz kluczowe wzorce procesu oraz nauczysz się wprowadzać w nich zmiany. Podejście SBE wymaga zmiany kultury pracy zespołu. Nie jest to zadanie łatwe, dlatego znajdziesz tu najlepsze praktyki stosowane w tej sytuacji. Ostatnie rozdziały książki zostały poświęcone omówieniu przykładów z życia wziętych, a dotyczących najczęściej spotykanych problemów. To szczególnie cenne informacje, które pozwolą Ci wybrać najlepsze sposoby uniknięcia typowych błędów. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich twórców oprogramowania!

Dzięki tej książce:

poznasz zalety SBE dowiesz się, dlaczego wspólne specyfikowanie jest tak istotne nauczysz się definiować cel z uwzględnieniem wzorców zmienisz kulturę pracy Twojego zespołu skutecznie wprowadzisz SBE w Twojej organizacji

Poznaj zalety SBE!

Informacje dodatkowe o Specyfikacja na przykładach. Poznaj zwinne metody pracy i dostarczaj właściwe oprogramowanie:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-06-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Specyfikacja na przykładach. Poznaj zwinne metody pracy i dostarczaj właściwe oprogramowanie

Specyfikacja na przykładach. Poznaj zwinne metody pracy i dostarczaj właściwe oprogramowanie - opinie o książce

Człowiek vs Komputer
Gojko Adzic0
Okładka ksiązki - Człowiek vs Komputer

Człowiek vs Komputer opowiada o ludziach uwikłanych między błędnymi przekonaniami a błędami w oprogramowaniu. Przeczytasz o osobach niewidzialnych dla...