Sposób na nocnik. Pierwsza toaleta Twojego dziecka

Mocna pozycja na nocniku: Sześć części procesu odstawiania pieluszki Zwracanie uwagi na sygnały wysyłane przez organizm dziecka Odpowiedni plan nauki korzystania z nocnika Samodzielne załatwianie się w ubikacji bez frustracji i łez

Niezastąpiona pozycja, poświęcona nauce korzystania z nocnika, z cennymi wskazówkami na temat bezpieczeństwa w łazience.

Korzystanie z toalety jest dla Ciebie jedną z najbardziej naturalnych czynności w życiu. Ale czy pamiętasz, że nie zawsze tak było? Dawno, dawno temu, za czasów wózka, smoczków i pieluszek, zrobienie siku do nocnika stanowiło prawdziwy światowy przełom. I właśnie to teraz czuje Twoja pociecha -- strach przed plastikowym potworkiem, niechęć do spędzania na nim długich minut i brak zrozumienia, o co w zasadzie chodzi w tym całym zamieszaniu.

Wiadomo, że Twoje dziecko i tak prędzej czy później nauczy się korzystać z ubikacji. Nie ma się czym denerwować i na siłę przyspieszać całego procesu. I właśnie taki jest ten poradnik -- bezstresowy, radosny i prosty. Taki, jaka powinna być cała nauka odpieluszkowania, a nawet -- więcej! -- całe wspólne życie Twoje i Twojego maluszka. Zatem spokojnie i na luzie bierzcie się za rozpracowanie funkcji nocnika.

Sprawdź, czy Twoje dziecko jest już gotowe na rozstanie z pieluchą. Stwórz prosty i skuteczny plan działania. Przygotuj Waszą łazienkę do potrzeb i możliwości malucha. Pracuj nad poczuciem własnej wartości u dziecka i jego samodzielnością. Umiejętnie motywuj leniuszka, który nie chce pożegnać pieluchy. Dokonaj odpowiedniego wyboru nocnika lub nakładki na sedes. Naucz się postępować z dzieckiem w toaletach publicznych oraz tych w plenerze.

Informacje dodatkowe o Sposób na nocnik. Pierwsza toaleta Twojego dziecka:

Sposób na nocnik. Pierwsza toaleta Twojego dziecka - opinie o książce

Dyscyplina bez płaczu
Elizabeth Pantley0
Okładka ksiązki - Dyscyplina bez płaczu

?Dyscyplina bez płaczu? to pozycja obowiązkowa w bibliotece każdego rodzica i opiekuna pracującego z małymi dziećmi. Jeśli szukasz zrozumiałych, skutecznych...

Elizabeth Pantley0
Okładka ksiązki - Zgrana drużyna rodzinna! Jak bez krzyków i zrzędzenia nakłonić dzieci do współpracy

Dzisiejsze zakochane dziecko to to, które wczoraj przytulaliśmy. Dzisiejsze roztropne dziecko to to, któremu wczoraj dodawaliśmy otuchy. Dzisiejsze...