Sprawny programista. Pracuj, zarabiaj i zdobywaj kwalifikacje

Życiowy podręcznik dla programistów

„John ma do przekazania ważny komunikat — holistyczną wiadomość, którą powinien usłyszeć każdy programista (i, moim zdaniem, także każda inna osoba)”.

— z Przedmowy Roberta C. Martina (Wujka Boba)

Programiści to umysły ścisłe. Świetnie odnajdują się w gąszczu linijek kodu, klas, obiektów, interfejsów i kompilatorów. Jednak aby odnieść sukces w życiu zawodowym, nie wystarczą wybitne zdolności techniczne. Konieczne jest też posiadanie umiejętności interpersonalnych oraz tzw. miękkich, które znacznie ułatwiają codzienne życie i kooperację z innymi.

Jeżeli jesteś osobą techniczną i nieswojo czujesz się podczas rozmowy o wszelkich innych aspektach Twojego życia, ten poradnik jest stworzony dla Ciebie. Bez opuszczania własnej kanapy możesz zdecydowanie poprawić swoje umiejętności! Ta książka zawiera 71 krótkich rozdziałów, które pomogą Ci w porządkowaniu Twojego życia prywatnego i zawodowego. Pozwoli Ci ona zapanować nad kwestiami związanymi z finansami, relacjami, sprawnością fizyczną i nie tylko. Jeśli jesteś programistą lub wykonujesz zadania techniczne w branży IT, uznaj ją za lekturę obowiązkową!

Co znajdziesz w środku? Porady, jak przyspieszyć swoją karierę, budując markę osobistą. Autorski program dziesięciu kroków Johna, który przyspiesza proces nauki. Informacje dotyczące tego, jak dbać o sprawność fizyczną i oderwać się wreszcie od komputera. Unikalne strategie inwestowania, dzięki którym będziesz mógł szybciej przejść na emeryturę.

Ciesz się ze swojej pracy i popraw jej efektywność!

Informacje dodatkowe o Sprawny programista. Pracuj, zarabiaj i zdobywaj kwalifikacje:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2015-08-28
Kategoria: Informatyczne

Kup książkę Sprawny programista. Pracuj, zarabiaj i zdobywaj kwalifikacje

Sprawny programista. Pracuj, zarabiaj i zdobywaj kwalifikacje - opinie o książce