Standardy sprawozdawczości finansowej. MSR-US GAAP-Polskie Ustawodawstwo

Data wydania: 2006
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 83-7251-595-6
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
W książce dokonano modelowej analizy porównawczej podstawowych założeń koncepcyjnych systemów: kontynentalnego i anglosaskiego współczesnej rachunkowości i sprawozdawczości finansowej porównano również te założenia z polskim ustawodawstwem, zawartym w ustawie z 29 września 1994r. w wersji na dzień 1 stycznia 2006r.
andr Linia koment
Okładka - Standardy sprawozdawczości finansowej. MSR-US GAAP-Polskie Ustawodawstwo Technologie i systemy komunikacji oraz zarządzania informacją i wiedzą
Leszek Kiełtyka (red.)
Okładka - Standardy sprawozdawczości finansowej. MSR-US GAAP-Polskie Ustawodawstwo Finansowanie rozwoju przedsiębiorstwa
praca zbiorowa pod redakcją Marka Panfila
Okładka - Standardy sprawozdawczości finansowej. MSR-US GAAP-Polskie Ustawodawstwo Opodatkowanie dochodów uzyskiwanych za granicą
Makowski Mariusz
Okładka - Standardy sprawozdawczości finansowej. MSR-US GAAP-Polskie Ustawodawstwo Prezentacja profesjonalna
Lidii Jabłonowskiej, Piotra Wachowiaka, Sławomira Wincha (red.)
Okładka - Standardy sprawozdawczości finansowej. MSR-US GAAP-Polskie Ustawodawstwo Nigdy nie jedz sam, czyli sekrety sukcesów w biznesie
Ferrazzi Keith, Raz Tahl