Okładka - Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2013
Dodał/a książkę:helion

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, wątki (Szkolne kłopoty Adasia Cisowskiego; Historia rodu Gąsowskich i poszukiwanie skarbu; Miłość Adasia do panny Wandy), zagadnienia (Wojny napoleońskie. Wojna francusko-rosyjska 1812 r.; Charakterystyka Adasia Cisowskiego; To były niezapomniane wakacje...), testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, klasówek i sprawdzianu szóstoklasisty. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.