OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2007
Kategoria: Kuchnia
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Mistrz sztuki kulinarnej MAREK ŁEBKOWSKI zaprasza do podróży po "domowym gotowaniu". Przez krainę domowych śniadań i kolacji oraz świat obiadów aż po smakowitą wędrówkę pośród podwieczorków i dań świątecznych. Każdy przepis to: - czas przygotowania - ułatwia zaplanowanie pracy - stopień trudności - pomaga podjąć decyzję o wyborze przepisu - liczba porcji - umożliwia przeliczenie ilości składników - składniki - szybko sprawdzisz, czy masz wszystko pod ręką - opis krok po kroku - poradzisz sobie z każdym, nawet najtrudniejszym, przepisem Ponadto w książce: - praktyczny wstęp - dowiesz się, jakie elementy wyposażenia kuchni są niezbędne - najpopularniejsze potrawy w kilku inspirujących wariantach - odkryjesz nowe możliwości kuchni polskiej - kolorowe fotografie - zobaczysz, jak będą wyglądały Twoje dania, zanim jeszcze je przygotujesz - porady mistrza Łebkowskiego - triki i sposoby ułatwiające przyrządzanie potraw i podnoszące ich smak - sekrety kuchni staropolskiej - zobaczysz, jak je wykorzystać współcześnie.
Cień jabłoni