Szybkie czytanie. Czytaj 1000 słów na minutę i zapamiętuj informacje

Czerpiąc z technik, wyjaśnionych szerzej w moich książkach Rusz głowa oraz Podręcznik szybkiego czytania, stworzyłem ten niewielki poradnik dla osób aktywnych, dla których cenna jest każda minuta i które chcą czyta szybciej, by móc przyswaja więcej z oferowanych przez wiat informacji. Techniki te oka si korzystne w każdej sferze twojego życia, a także uwolni twój cenny czas, by mg cieszy si te innymi sprawami. Nigdy nie będziesz już musiał z niczego rezygnować ze względu na konieczność przeczytania książki czy artykułu.

Informacje dodatkowe o Szybkie czytanie. Czytaj 1000 słów na minutę i zapamiętuj informacje:

Wydawnictwo: JK
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7229-146-2

Kup książkę Szybkie czytanie. Czytaj 1000 słów na minutę i zapamiętuj informacje

Szybkie czytanie. Czytaj 1000 słów na minutę i zapamiętuj informacje - opinie o książce

ciekawie, ale czasami czułam niedosyt informacji, misłsm wrażenie, że autor drąży wodzi wokół tematu zamiast uderzyć w sam środek, mimo to przyjemna i szybka lekturka

Podręcznik szybkiego czytania
Buzan Tony0
Okładka ksiązki - Podręcznik szybkiego czytania

Dzięki kursowi przedstawionemu w tej książce można zwielokrotnić prędkość czytania przy jednoczesnym zwiększeniu chłonności umysłu na zapamiętywanie istotnych...