Tablice spirytystyczne Ouija

Z tablicami Ouija wiąże się wiele tajemnic, ale ludzie zawsze pragnęli kontaktować się z ich pomocą ze światem duchów. Ta książka stanowi znakomite źródło wiedzy w tej kwestii. Dokładny opis zastosowania tablic Ouija pozwoli Ci nie tylko nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi czy osobistym przewodnikiem duchowym, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich związków, zdrowia czy kariery. Autorka oferuje kompletną wiedzę, byś mógł podjąć pracę z tablicą Ouija. Bez względu na to, jakiej informacji potrzebujesz, możesz liczyć na wsparcie z Drugiej Strony. Bardzo ważne jest jednak zachowanie zasad bezpieczeństwa, które opisuje Autorka. W książce znajdziesz także inne tajemne praktyki, takie jak channeling czy pisanie automatyczne. Odpowiedzi pod Twoimi palcami.

Informacje dodatkowe o Tablice spirytystyczne Ouija:

Tablice spirytystyczne Ouija - opinie o książce

Avatar użytkownika - grejfrutoowa
grejfrutoowa
Przeczytane:2016-01-06, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Alexandra Chauran jest wróżką w drugim pokoleniu, profesjonalnym medium, wyższą kapłanką w trzecim stopniu wtajemniczenia. Ma na swoim koncie książkę Tablice spirytystyczne ouija. Książkę w Polsce wydało Studio Astropsychologii. Tablice ouija posiada nadrukowane słowa, litery i cyfry. Ich celem było przyciągnięcie ludzi na seanse spirytystyczne. Obecnie tablice traktowane są jako zabawa. Tablice mają przywoła ducha, który udzieli odpowiedzi na nasze pytania. Najlepiej korzystać z nich podczas pełni. Duchy możemy pytać o to, jak zmarły, kiedy żyły, kim były. Możliwe są też pytania o nas - naszą przyszłość. Książka jest kompleksowym poradnikiem dotyczącym tablic ouija. Poznajemy ich historię, sposób używania i opinie na jej temat. Autorka nawiązała nawet do religii i popkultury. Opisała także co robić, by być bezpiecznym podczas seansów. Podała szereg pytań, które możemy zadać przywołanemu duchowi. Są one poukładane w kilku kategoriach. W książce znajdziemy też informacje na temat manipulowania tablicą. Wpływ na nas poprzez tablice mogą mieć bliscy, ale też nieznani nam ludzie. To ważne, by obserwować innych i ufać im. Dla wielu osób korzystanie z tablicy jest zabawą. Nawet jeśli takie jest podejście osób obecnych podczas seansu trzeba wiedzieć, że niektórzy chcą przez to wydarzenie móc na nas wpłynąć. Ciekawym fragmentem jest przygotowanie seansu. Jest wiele rzeczy, które trzeba brać pod uwagę. Nawet dni tygodnia, pora dnia, czas w roku są ważne, jeśli zależy nam na skorzystaniu z tablicy. Autorka umieściła w książce rozdział dotyczący historii opartych na faktach. Opowiadają one o ludziach mających styczność z tablicami. Niektóre z nich mrożą krew w żyłach. Są pouczające i wzbogacają lekturę poradnika. Oprócz tego w książce znajdziemy bibliografię i notkę o autorce. To uzupełnia całość i sprawia, że książka choć niedługa jest pełna informacji, ciekawa i przydatna. Nie jest przepełniona zbytecznymi szczegółami, ale wyczerpuje temat i opisuje go dość przyjemnie. Autorka posługuje się plastycznym, ładnym językiem, który czyta się niemal jak powieść. Polecam osobom, które wierzą w rzeczy nadprzyrodzone. Jeśli kiedyś zastanawialiście się nad działaniem tablic, tym, jak wygląda seans spirytystyczny, o co zapytać duchy i jak przygotować się do tego wydarzenia, na pewno powinniście sięgnąć po tę pozycję. Poradnik dostarczy wam informacji, o których wcześniej mogliście nie słyszeć. To także dobra książka dla osób, które lubią tego typu ciekawostki.
Avatar użytkownika - awiola
awiola
Przeczytane:2015-08-20, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
"Bowiem podczas zabawy z tablicą Ouija, grasz bezpośrednio ze swoim umysłem, a także umysłami innych, a być może nawet z czymś więcej". Po obejrzeniu filmu "Diabelska plansza Ouija", zaczęłam przeglądać dostępne informacje na temat dość kontrowersyjnej zabawy, jaką jest wywołanie duchów za pomocą drewnianej planszy. Pamiętam bowiem moje zafascynowanie tą tablicą, które powstało w latach 90. po obejrzeniu kilku amerykańskich horrorów nawiązujących do tej tematyki. Obszar ten zainteresował mnie na tyle, że postanowiłam zajrzeć do publikacji Alexandry Chauran, znanej mi już autorki książki o klątwach, jaką miałam okazję czytać. Alexandra Chauran to pochodząca z Issaquah w stanie Waszyngton, wróżka i zarazem medium, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tego typu działalności. Ukończyła Uniwersytet Seattle, uzyskując tytuł magistra nauczania. Swoją działalność, jako wróżka rozpoczęła w 1999 r., jest certyfikowaną tarocistką, pomaga osobom z całego świata. "Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami" to publikacja składająca się z czterech głównych działów. Książka przedstawia historię tablicy Ouija, porady jak jej używać, różnorodne opinie na jej temat, a także budzące dreszcze, prawdziwe historie. Całość zwieńczają wnioski autorki. Drewniana tablica lub plansza, z wyrytymi na niej literami alfabetu i innymi znakami oraz nieodłącznym wskaźnikiem, służącym duchowi do wskazywania liter układających się w odpowiedź na pytania zadawane przez uczestników seansu. Któż z Was nie widział na jakimś filmie tego przedmiotu, lub o nim nie słyszał? Chyba nie ma takiej osoby. Czy to jedynie rzecz służąca do ekscytującej zabawy? Czy może jednak niebezpieczne narzędzie, które może przynieść wiele szkody? Na to pytanie stara się odpowiedzieć w swojej książce Alexandra Chauran, przytaczając różnorakie informacje i fakty, jednak ostateczną ich interpretację pozostawia czytelnikom pod rozwagę. Autorka nie narzuca swojego zdania, a co więcej - stara się dość obiektywnie podejść do podejmowanego przez siebie tematu, pomimo swoich całkiem subiektywnych doświadczeń ze światem duchowym. Myślę, że to dobre podejście, zmuszające czytelnika do przemyślenia zagadnienia tablicy Ouija. Alexandra Chauran w dwóch pierwszych częściach swojej książki serwuje czytelnikom podstawowe informacje na temat historii powstania tablic i jej losów na przestrzeni wieków, z ciekawym akcentem na dziewiętnasty wiek. I muszę przyznać, że to część, która wydała mi się o wiele mniej interesująca, bowiem to prawdziwe historie, jakie znajdziecie na łamach tej publikacji, przykuwają największą uwagę. A jest ich naprawdę sporo. Ciekawostką okazały się dla mnie także fakty pod postacią pisania książek z użyciem tablicy Ouija. Czy duchy mogą dyktować całe tomy słów, które układają się następnie w fabułę książki? I to nie byle jakiej, bo książki, która otrzymuje nagrodę? Przyznacie, że to ciekawe. Dla czytelników, którzy w opozycji do mnie, czyli osoby, która traktuje tablice Ouija jako ciekawostkę, podchodzą do tego tematu bardzo poważnie z pewnością ucieszy wiadomość, iż Alexandra Chauran zawarła w swojej publikacji wiele praktycznych porad dotyczących używania tablic. Porad odnoszących się do bezpieczeństwa ich użycia, najlepszej pory do seansu, a także jak wytropić oszusta, który bazuje na naiwności innych. Do publikacji Alexandry Chauran podeszłam z przymrużeniem oka i żałuję tylko jednego. W książce nie znalazłam bowiem żadnego zdjęcia tablic, a szkoda, gdyż chętnie obejrzałabym różne jej odmiany dostępne w sklepach i na targach staroci. Cieszę się, że nie dopadły mnie podczas pisania tej recenzji wydarzenia, jakich zaznała autorka, podczas tworzenia swojej książki, czyli dziwne chichoty, kasowanie plików czy obecność duchów. Chyba więc nigdy nie skorzystam z zabawy pod postacią tablicy Ouija. Lepiej nie ryzykować.
Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków
Alexandra Chauran0
Okładka ksiązki - Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków

Dostrzegasz niespotykany dotychczas ciąg nieszczęść, które przydarzają ci się w krótkim czasie? Utwierdzasz się w przekonaniu, że przechodzisz właśnie...

Alexandra Chauran0
Okładka ksiązki - Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie

Współczucie to klucz do wszystkiego to znakomity, praktyczny i niezwiązany z żadnym wyznaniem poradnik, dzięki któremu można tak przetransformować sposób...