Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego

Kompetencje i umiejętności zawodowe technika informatyka muszą zostać zweryfikowane za pomocą sprawdzianu z wiedzy zdobytej przez ucznia w trakcie całego procesu nauczania. Jak każdy egzamin, i ten wymaga starannego przygotowania, zapoznania się z przykładowymi pytaniami oraz rozwiązania wielu zadań.

Warto zorientować się także, jakie typy pytań pojawiały się na egzaminach w latach poprzednich. W tej książce uczeń znajdzie zestawy testowe z lat 2006 - 2010 oraz opis standardów i kryteriów oceny egzaminu. Będzie mógł odpowiedzieć na szereg prawdopodobnych pytań oraz sprawdzić się w testach przygotowujących do obu etapów - pisemnego i praktycznego. Do testów dołączono klucze odpowiedzi, a do wybranych zadań praktycznych - rozwiązania wraz ze szczegółowymi komentarzami. To niezbędna pozycja dla każdego ucznia chcącego dobrze wypaść na egzaminie poświadczającym jego doskonałe kwalifikacje zawodowe.

Zostań informatykiem z dyplomem!

Podręczniki z serii "Technik informatyk" to doskonały i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

W skład zestawu "Technik Informatyk" wchodzą także:

Podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami w świecie współczesnej informatyki.

Informacje dodatkowe o Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-01-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego

Technik informatyk. Testy i zadania przygotowujące do egzaminu zawodowego - opinie o książce

Jolanta Pokorska0
Okładka ksiązki - Kwalifikacja E14. Część 2. Tworzenie baz danych i administrowanie bazami. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Technik informatyk nie jest zwykłym użytkownikiem komputerów. Jeśli uczeń wybiera szkołę o takim profilu, z czasem staje się prawdziwym komputerowym...

Oprogramowanie biurowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk
Jolanta Pokorska0
Okładka ksiązki - Oprogramowanie biurowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk 312[01\. Numer dopuszczenia MEN: 15/2010 Doskonała znajomość...