Toy Story / Toy Story 2

Przed Tobą niezwykłe przygody bohaterów filmów „Toy Story" i „Toy Story 2"

W pierwszej opowieści poznajemy Andy'ego i tajemnicze życie jego zabawek. Zbliżają się urodziny chłopca i jego dotychczasowi przyjaciele czują się zaniepokojeni - z tej okazji co roku dołącza do nich nowy towarzysz. Kiedy więc do pokoju trafia jedna z najwspanialszych zabawek - Buzz Astral, wszystkie zabawki są poruszone, a zwłaszcza Kowboj Chudy. Dla niego to cios, obawia się, że przestanie być ulubieńcem Andy'ego.
Jak zakończy się rywalizacja pomiędzy zabawkami?

Druga historia ponownie przenosi nas do pokoju Andy'ego, w którym toczy się niezwykłe życie zabawek. Buzz Astral został zaakceptowany przez pozostałych mieszkańców. Kiedy więc pewnego dnia Chudego spotyka nieszczęście i trafia w ręce kolekcjonera zabawek, przyjaciele nie wahają się ani chwili, by ruszyć mu na ratunek. Ich przywódcą jest oczywiście Buzz Astral. Czy uda mu się wraz z pozostałymi zabawkami uwolnić Chudego z rąk kolekcjonera zabawek?

Drodzy Rodzice!

Oddajemy w Wasze ręce książeczkę z serii „Czytaj i słuchaj", opartą na znanych i lubianych przez dzieci filmach Disneya.

Bajki na płytach CD z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmów oraz piosenkami, dołączone do każdego tytułu, to zachęta do czytania dla najmłodszych oraz świetna zabawa dla całej rodziny!

Czytaj i słuchaj razem z Twoim dzieckiem!

Informacje dodatkowe o Toy Story / Toy Story 2:

Wydawnictwo: Ameet