Opis ksiązki
Kup Teraz

Toy Story / Toy Story 2

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Ameet
Data wydania: 2010-06-04
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-253-0389-1
Liczba stron: 50
Dodał/a książkę:Sławomir Krempa
Przed Tobą niezwykłe przygody bohaterów filmów „Toy Story" i „Toy Story 2"W pierwszej opowieści poznajemy Andy'ego i tajemnicze życie jego zabawek. Zbliżają się urodziny chłopca i jego dotychczasowi przyjaciele czują się zaniepokojeni - z tej okazji co roku dołącza do nich nowy towarzysz. Kiedy więc do pokoju trafia jedna z najwspanialszych zabawek - Buzz Astral, wszystkie zabawki są poruszone, a zwłaszcza Kowboj Chudy. Dla niego to cios, obawia się, że przestanie być ulubieńcem Andy'ego. 
Jak zakończy się rywalizacja pomiędzy zabawkami?Druga historia ponownie przenosi nas do pokoju Andy'ego, w którym toczy się niezwykłe życie zabawek. Buzz Astral został zaakceptowany przez pozostałych mieszkańców. Kiedy więc pewnego dnia Chudego spotyka nieszczęście i trafia w ręce kolekcjonera zabawek, przyjaciele nie wahają się ani chwili, by ruszyć mu na ratunek. Ich przywódcą jest oczywiście Buzz Astral. Czy uda mu się wraz z pozostałymi zabawkami uwolnić Chudego z rąk kolekcjonera zabawek?Drodzy Rodzice!

Oddajemy w Wasze ręce książeczkę z serii „Czytaj i słuchaj", opartą na znanych i lubianych przez dzieci filmach Disneya.

Bajki na płytach CD z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmów oraz piosenkami, dołączone do każdego tytułu, to zachęta do czytania dla najmłodszych oraz świetna zabawa dla całej rodziny!

Czytaj i słuchaj razem z Twoim dzieckiem!
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów