Piękna książka o pięknie stroju, czyli historia mody w pigułce. Dla młodszych i starszych!

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak wyglądały i co nosiły największe ikony mody, jak prezentują się ubrania najsłynniejszych projektantów i co to jest haute couture, koniecznie sięgnij po tę różnorodną i pełną kolorów książkę!

Informacje dodatkowe o Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-10-24
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć

Trendy i owędy, czyli czego nie wiedzieliście o modzie, a chcielibyście wiedzieć - opinie o książce

"Trendy i owędy. Czyli czego nie wiedzieliście o modzie,a chcielibyście wiedzieć." Alicja Budzyńska, Katarzyna Olech-Michałowska
Jest to przepięknie wydana książka z cudnymi ilustracjami przedstawiającymi modę. Książka ta to przekrój historii mody. Stroje ze wszystkich epok,od starożytności po wiek xx ,lata 70-80 i czasy współczesne. Przedstawienie poszczególnych domów mody jak np. Dior, Chanel czy Giorgio Armani. Mamy tu też przykłady: fryzur, które obowiązywały i były trendy, nakrycia głowy, biżuterię, bieliznę,buty, okulary, torebki. Mamy też przedstawione ikony mody męskiej i żeńskiej, gwiazdy i celebryci których z zapałem większość młodych ludzi naśladowało: Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, Lady Gaga, Marilyn Monroe, Lady Di, Elvis Presley, James Dean czy John Kennedy. Autorki dają nam możliwość poznania kanonu strojów np. królewskich, sportowych, wojskowych, duchownych czy subkultury. A na końcu mamy przykłady przemiany naszych kobiecych sylwetek. Miejsce na notatki i szkice; to znakomity dodatek dla wszystkich miłośników mody.
Bardzo kolorowa i pięknie narysowana historia mody, znajdziecie w niej ( oczywiście w pigułce) wszystko co ważne dla kogoś, kto chce cokolwiek wiedzieć o modzie.
Polecam