Twój psychologiczny autoportret.

Jest to jedna z najwartościowszych i najbardziej pomocnych książek psychologicznych, pozwalająca na sporządzenie własnego psychologicznego autoportretu, uchwycenie unikalnego profilu swoich cech, skłonności i nawyków. Osoba, która zgłębi zawarte w niej wiadomości i samodzielnie lub z pomocą specjalisty podejmie dostosowany do siebie program treningu, osiągnie sukces w miłości i w pracy, a jeśli ma problemy, znajdzie klucz do ich rozwiązania. Tym kluczem jest zrozumienie własnego charakteru i schematów myślenia, a także uczuć i postępowania innych ludzi, co umożliwi twórcze dostosowanie się do nich z uwzględnieniem stylu swojej osobowości. John M. Oldham, profesor i przewodniczący katedry psychiatrii i nauk behawioralnych na Uniwersytecie Medycznym Karoliny Południowej, lekarz klinicysta o ogromnym dorobku naukowym i badawczym. Jest autorem licznych publikacji poświeconych zaburzeniom osobowości i ich rozpoznawaniu. Od 27 lat prowadzi własną praktykę psychoanalityczną. Lois B. Morris jest autorką siedmiu książek z dziedziny zdrowia psychicznego i zachowań ludzkich. Redaguje rubrykę poświęcona nastrojom w magazynie "Allure", jej artykuły i porady pojawiają się często w gazetach i czasopismach.

Informacje dodatkowe o Twój psychologiczny autoportret.:

Wydawnictwo: Jacek Santorski
Data wydania: b.d
Kategoria: Pedagogika
ISBN: 978-83-89-76365-6

Kup książkę Twój psychologiczny autoportret.

Twój psychologiczny autoportret. - opinie o książce