Uniwersalny słownik tematyczny języka angielskiego ćwiczenia

Książka adresowana jest do Czytelnika, pragnącego aktywnie przyswajać słownictwo i frazeologię angielską. W publikacji położono nacisk na doskonalenie tych zwłaszcza kompetencji, którym z reguły poświęca się najmniej uwagi, czyli na zapoznanie się, utrwalanie oraz poszerzanie zasobu leksykalnego uczącego się. Chociaż "Ćwiczenia" w sposób oczywisty nawiązują do "Uniwersalnego słownika tematycznego języka angielskiego", można z nich korzystać niezależnie - przecież język angielski jest jeden, a na jego urodę oraz bogactwo w dużej mierze składa się właśnie słownictwo, dlatego też zawsze warto je poznawać, a przede wszystkim doskonalić umiejętność jego wykorzystania.Przejrzysty układ czterech typów ćwiczeń umożliwia:- sprawne oswojenie z książką;- opracowanie indywidualnego - najskuteczniejszego - systemu pracy.Zróżnicowany poziom trudności ćwiczeń zapewnia możność:- korzystania z książki uczącym się na różnych poziomach zaawansowania;- dostosowywania skali złożoności ćwiczeń w zależności od potrzeb.Ścisły związek "Ćwiczeń" z "Uniwersalnym słownikiem tematycznym języka angielskiego" pozwala na:- gruntowne poznanie słownictwa służącego do opisania świata w języku angielskim;- wykorzystywanie poznanej leksyki w rozmaitych kontekstach.

Informacje dodatkowe o Uniwersalny słownik tematyczny języka angielskiego ćwiczenia:

Wydawnictwo: Kanion
Data wydania: b.d
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
ISBN: 83-87808-12-1

Kup książkę Uniwersalny słownik tematyczny języka angielskiego ćwiczenia

Uniwersalny słownik tematyczny języka angielskiego ćwiczenia - opinie o książce