Upiorna rodzinka. Potępieńcze jęki to nasza specjalność

Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało się Wam, że to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę, a zmienicie zdanie!

Informacje dodatkowe o Upiorna rodzinka. Potępieńcze jęki to nasza specjalność:

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2005-12-01
Ilustracje:Katarzyna Leszczyc - Sumińska

Kup książkę Upiorna rodzinka. Potępieńcze jęki to nasza specjalność

Upiorna rodzinka. Potępieńcze jęki to nasza specjalność - opinie o książce

Avatar użytkownika - magdalenardo
magdalenardo
Przeczytane:2016-10-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Zabawna i oryginalna rodzinka prowadząca niezwykły tryb życia. Drugiej takiej nie znajdziecie! Koniecznie musicie przeczytać! Świetna książka dla młodszych uczniów podstawówki o nietypowej rodzinie, która prowadzi pensjonat, w którym... straszy! Spokojnie! To tylko pozory. Straszenie to specjalna atrakcja dla gości, w którą angażują się wszyscy domownicy (no może Grzędziuszka trochę mniej, ale chciałaby więcej). Mama przebiera się za Białą Damę, tata za Wampira, Witek straszy z ukrycia, a Grzędziuszka na razie testuje nowe pomysły. Co się dzieje gdy ta zabawna rodzinka wychodzi na wystawną kolację w właścicielem znanego biura podróży lub chce przepędzić z pensjonatu niemiłe małżeństwo? Albo jaki wpływ ma specyficzny tryb życia na dzieci i ich pobyt w nowej szkole? Warto poznać odpowiedzi na te pytania, bo sceny z życia wzięte rodzinki są naprawdę śmieszne :) Bardzo podobała mi się ta książeczka. Czyta się ją jednym tchem i ma apetyt na więcej. Rodzina Witka jest niezwykle zabawna i interesująca, wszystko co robi wywołuje sensację i poruszenie. Z nimi nie można się nudzić. Ponadto przez całą lekturę nie można się nadziwić komedii pomyłek i zbiegów okoliczności, a także konsekwencji różnych zdarzeń (wszystkich?!). Polecam dzieciakom do samodzielnego czytania (czcionka co prawda nie jest zbyt duża, ale odstępy wynoszą 1,5 linijki) lub ich rodzicom do czytania pociechom do poduszki.
Nocny bigos, czyli im straszniej, tym lepiej. Upiorna rodzinka
Klara Maciejewska0
Okładka ksiązki - Nocny bigos, czyli im straszniej, tym lepiej. Upiorna rodzinka

Nie znajdziecie drugiej takiej rodzinki na całym świecie. Wydawało się Wam, ze to właśnie Wy macie upiorną rodzinkę? Przeczytajcie koniecznie tę książkę...