Uzdrawiająca samoakceptacja

Życie jest po to, aby je przeżyć, a nie przecierpieć. Znacznie jednak łatwiej jest pognębić samego siebie codziennymi, małymi dawkami nudy i frustracji, niż wziąć w pełni odpowiedzialność za istotę, jaką jesteśmy - która kipi wewnętrznie, która marzy i ma piękne, dalekosiężne plany. Trzeba dokonać wysiłku, aby wypowiedzieć akceptujące, donośne TAK sobie samemu i własnemu życiu, które za wszelką cenę chce w nas rozkwitać. Aby tego dokonać, należy zacząć od podstaw: zaakceptować i polubić samego siebie, a prowadzi do tego celu wiele, wiele dróg. Autorka tej książki wybrała drogę łagodności - poddając się codziennej pracy nad sobą i stosując skuteczne narzędzia. Carrolle Isabel ukazuje nam w prosty sposób najważniejsze środki, które pozwoliły jej wyjść z uczuciowej pustki. Pora więc, abyście teraz wy je odkryli i równie skutecznie wprowadzili w życie.

Informacje dodatkowe o Uzdrawiająca samoakceptacja:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: 2008-07-17
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7404-871-2

Kup książkę Uzdrawiająca samoakceptacja

Uzdrawiająca samoakceptacja - opinie o książce

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2014-01-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam,
"Uzdrawiająca samoakceptacja" to ciekawa książka opisująca metody, dzięki którym można posmakować szczęścia. Każdy kolejny rozdział pokazuje nam jak polubić samego siebie i czerpać z życia to, co najlepsze. Dowiadujemy się, jak dzięki łagodnej postawie poprawić swoje życie. Książka może służyć jako swego rodzaju poradnik, ale i jako ciekawa, interesująca lektura. Jest tu także wiele pytań, które warto sobie samemu zadać i kilka historii z życia innych ludzi, którym warto się przyjrzeć, aby dobrze zrozumieć cały proces przemiany, jaki można przejść kierując się poradami autorki. Jest to pierwsza książka o tej tematyce, która mnie szczerze zaciekawiła.
Avatar użytkownika - Sebastian34
Sebastian34
Przeczytane:2020-01-30, Ocena: 5, Przeczytałem,

Dostałem tą książkę parę lat temu, na urodziny i już kilka razy ją przeczytałem. A ostatnio przeczytałem ją teraz. Ale po jej kilkukrotnej lekturze stwierdzam, że w moim przypadku niewiele mi ona (ta książka) pomogła. Ale inni mogą ją przeczytać i sami się przekonać, bo to może ze mną jest coś nie tak, że nic mi to nie dało.