Visual C++ 2005 Express Edition. Tworzenie aplikacji dla Windows

Stwórz aplikacje dla platformy .NET 2.0

Poznaj środowisko programistyczne Wykorzystaj możliwości programowania obiektowego Połącz aplikację z bazą danych i siecią

Środowisko programistyczne Visual C++ 2005 Express Edition to uproszczona i okrojona wersja Visual C++ 2005. Mimo tego jest bardzo przydatnym i wydajnym narzędziem dla programisty chcącego tworzyć aplikacje dla platformy .NET. Umożliwia korzystanie z bibliotek .NET Framework ułatwiających żmudny proces tworzenia aplikacji. Jest świetnym narzędziem nie tylko dla początkującego twórcy aplikacji, ale także dla tych programistów, którzy nie potrzebują zaawansowanych środowisk w wersjach Enterprise.

Książka "Visual C++ 2005 Express Edition. Tworzenie aplikacji dla Windows" to podręcznik, dzięki któremu poznasz możliwości tego środowiska programistycznego tworząc własne aplikacje. Dowiesz się, jak zaprojektować interfejs użytkownika korzystając z komponentów zawartych w .NET Framework. Nauczysz się łączyć aplikacje z bazami danych oraz z siecią Internet. Przeczytasz także o obsłudze plików graficznych i dźwiękowych oraz drukowaniu. Znajdziesz tu również dodatek, w którym opisano podstawy programowania w języku C++.

Określanie parametrów nowego projektu w Visual C++ 2005 Express Edition Kompilacja i uruchamianie aplikacji Podstawy programowania obiektowego Tworzenie graficznych interfejsów użytkownika Połączenia z bazami danych i internetem Programowanie wielowątkowe Drukowanie grafiki i dokumentów

Rozwiń swoje umiejętności programowania
oraz tworzenia profesjonalnych aplikacji dla platformy .NET 2.0

Informacje dodatkowe o Visual C++ 2005 Express Edition. Tworzenie aplikacji dla Windows:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-246-0488-X

Kup książkę Visual C++ 2005 Express Edition. Tworzenie aplikacji dla Windows

Visual C++ 2005 Express Edition. Tworzenie aplikacji dla Windows - opinie o książce

Microsoft Visual C++ 2008. Tworzenie aplikacji dla Windows
Rafał Wileczek 0
Okładka ksiązki - Microsoft Visual C++ 2008. Tworzenie aplikacji dla Windows

Rozpocznij przygodę z Visual C++! Jakie prawa rządzą programowaniem obiektowym? Jak tworzyć usługi systemowe? Jak dokumentować tworzony kod? Microsoft...