W krakowskiej matni

Powieść detektywistyczna w nowej odsłonie. Niewybredny humor, cięte riposty. Akcja osadzona w realiach dzisiejszego Krakowa. Niezwykłe tempo akcji, mylne tropy, codzienne życie obok nas. Filip Keller - detektyw, który nie przejdzie obojętnie obok pięknej kobiety i pełnego kieliszka. Pakowanie się w kłopoty to jego specjalność. Błyskotliwy, pomysłowy, dowcipny mężczyzna z krwi i kości. Czy wzbudzi Twoją sympatię? W mieście roi się od niewiernych żon i mężów. Detektyw Keller ma pełne ręce roboty. Jak poradzi sobie z zagadkowym zniknięciem Piotra Niestroja? Czy udowodni zdrady pani Kowalskiej?

Informacje dodatkowe o W krakowskiej matni:

Wydawnictwo: KR
Data wydania: 2011-11-01

Kup książkę W krakowskiej matni

W krakowskiej matni - opinie o książce

Avatar użytkownika - Katarzyna78
Katarzyna78
Przeczytane:2013-11-26, Ocena: 3, Przeczytałam, 2013, Mam,
Bohaterem książki jest Filip Keller - jak się okazuje detektyw nieudacznik. Posiada własne biuro, a co najważniejsze nazywa się najlepszym detektywem w mieście Krakowie. W książce przypadają mu dwie sprawy do poprowadzenia: wykrycie zdrady pewnej pani Kowalskiej, oraz odnalezienie pewnego męża, rzekomo nieboszczyka - pana Niestroja. Wydawałoby się nic trudnego dla takiego fachowca! Nic bardziej mylnego! Zajmuje mu to sporo czasu, a z jakim skutkiem, niech czytelnik przekona się sam. Panu Kellerowi w głowie jedynie wszelkiego rodzaju trunki, oraz marzenia erotyczne - choć kobiety określa mianem babsztyli. Ciągle pakuje się w jakieś kłopoty, klnie jak szewc, chodzi wiecznie po knajpach zamiast zabrać się za robotę. Rozczarowałam się. I choć książkę czyta się łatwo, szybko to jak dla mnie wcale nie przyjemnie. Ani język,ani humor mnie nie ubawił. Ale! Może się nie znam na tego typu fabule, dowcipie i sarkazmie więc ... wybaczcie krytykę. Przeczytajcie i przekonajcie się sami. Dla mnie taka sobie.