W mieście

"W mieście" to duża książka obrazkowa specjalnie do oglądania, do szukania, do odkrywania i opowiadania.

Gdzie jest chłopiec, który ubrudził się lodem? A gdzie jest piłka, policjant i mama z dzieckiem w wózku? Znajdź 99 różnych szczegółów w tej niezwykłej obrazkowej książce!

I jeszcze zadanie dodatkowe: na każdym obrazku jest czerwony balon. Czy uda ci się go znaleźć?

Informacje dodatkowe o W mieście:

Wydawnictwo: Czarna Owieczka
Data wydania: 2014-03-19

Kup książkę W mieście

W mieście - opinie o książce

Avatar użytkownika - mommy_and_books
mommy_and_books
Przeczytane:2020-12-10, Ocena: 6, Przeczytałam,

Zastanawiacie się nad prezentem dla swojego dziecka?
To dobrze trafiliście. Wydawinictwo Czarna Owca wydało niesamowitą serię książek, przeznaczonych dla młodszych czytelników. Idealne dla dzieci w wieku 3+.
Mówię o książkach „W lesie” autorstwa Christine Henkel oraz „W mieście” Guido Wandrey. Możecie razem z dzieckiem oglądać, szukać, odkrywać i opowiadać niesamowite historie. Niestandardowy wymiar książek – A4, sprawia, że zabawa jest jeszcze lepsza.
Razem z moimi dziećmi szukaliśmy i liczyliśmy zwierzątka, kwiatki, różnych przedmiotów itd. Te książki nie tylko bawią ale i uczą.
Mogłabym śmiało powiedzieć, że książki świetnie nadają się dla starszych dzieci. Mój synek znakomicie się przy nich bawi. Starsze córki również pomagają w szukaniu np. czerwonego balonika.
Niesamowite książki.  Kupując te książki dla swojego dziecka rozwiniesz w nim różne umiejętności. Ćwiczy pamięć i spostrzegawczość. Uczy różnych nazw roślin, drzew, zwierząt. Możecie razem z dzieckiem zobaczyć co dzieje się na rondzie, na przystanku, w porcie, a nawet co się dzieje, gdy na ulicy zdarzy się wypadek.
Wiecie które zwierzątka mieszkają w lesie mieszanym, a które pod ziemią? Co dzieje się na polanie i jak wygląda zimą las? Znajdziecie Mikołaja?
Jestem pod ogromnym wrażeniem tych książek. Dlatego z całego serca wam je polecam.
10/10

W przedszkolu
Guido Wandrey0
Okładka ksiązki - W przedszkolu

"W przeszkolu" to duża książka obrazkowa specjalnie do oglądania, do szukania, do odkrywania i opowiadania. Witamy w przedszkolu Dmuchawiec! Co możemy...