Wampir z przypadku

Wszystkich fantastów, ze Stokerem na czele, powinno się wbijać na pal! - Wład Palownik vel Drakula Imaginuj sobie: po imprezie, z której niewiele pamiętasz, widzisz w lustrze swoje górne kły. Długie i zaostrzone, jak z horroru. Nic tylko wyć: Auuu...Wujku Stefciu Kingu, gdzie jesteś! I to nowe towarzystwo. Blade typy, wilkołaki, nocni łowcy, dzienni łowcy, facet w czarnym płaszczu, który podaje się za Drakulę i drugi, ze szramą przez całą gębę, który też tak twierdzi... Z drugiej strony - nie zabija cię światło, a sam widok krwi odrzuca. Kim więc jesteś? Jeszcze człowiekiem, już wampirem czy może jakimś wampirzym wypierdkiem... Andriej, kandydat na tłumacza i Wowka, student prawa, poczciwe, zabawowe chłopaki z blokowisk, wplątują się w 157 odcinek transylwańskiej telenoweli... Lektura bezcenna w wypadku wampirów z przypadku!

Informacje dodatkowe o Wampir z przypadku:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7574-003-5

Kup książkę Wampir z przypadku

Wampir z przypadku - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-11-16, 26 książek-2013,
Oglądając opis i okładkę spodziewałem się książki która będzie zabawną powieścią o wampirach. Niestety, to co dostajemy, to powieść która usiłuje być śmieszna z miernym raczej skutkiem. Owszem opisy są zabawne, a główni bohaterowie miejscami zachowują się nawet dowcipnie. Lecz przeważnie jednak są żenujący i toną w niekonsekwencji autorki. Fabuła jest niespójna i nie bardzo przekonująca, ma się wrażenie, że istnieje tylko po to, by autorka mogła wpleść do niej kilka gagów. Polecam tylko jeśli okropnie się nudzicie i nie macie żadnej ciekawszej lektury pod ręką (lub nogą).
Avatar użytkownika - Geronimo26
Geronimo26
Przeczytane:2010-08-04, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,
Mieszane uczucia..zabawna, ale mało sensowana
Avatar użytkownika - Fretka
Fretka