Wariatka tańczy

"Wariatka tańczy" to wywiad - rzeka z największą polską wokalistką pop, gwiazdą estrady, która jak nikt inny na polskiej scenie muzycznej połączyła pokolenia. O Maryli Rodowicz słyszał prawie każdy, ale mało kto mógł artystkę tak naprawdę poznać. Na kartach książki Maryla Rodowicz opowiada o swoich artystycznych i osobistych wyborach, zdradza czytelnikom czego się obawia i dzieli radościami. Piosenkarka opowiada także o blaskach i cieniach jakie niesie ze sobą sława, o swojej prywatnej filozofii i podejściu do życia.

Książka „Wariatka tańczy” to rozmowa szczera i zabawna, pełna anegdot o życiu pełną piersią w ciekawych czasach i wśród wyjątkowych ludzi. W książce znalazło się wiele pikatnych anegdot o mężczyznach, zazdrosnych koleżankach, czy balujących kolegach. Maryla mówi o dziennikarzach, politykach, żołnierzach i rewolucjonistach, o seksie i „pełnej kasie” – oraz oczywiście o sukcesach, których w jej życiu nie brakuje.

Informacje dodatkowe o Wariatka tańczy:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-11-06
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Wariatka tańczy

Wariatka tańczy - opinie o książce

''Wariatka tańczy'' książka wydana w formie wywiadu autorstwa Pana Jarosława Szubrychta z Marylą Rodowicz w roli głównej to wspaniała jednym słowem wędrówka po jej ciekawym życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Całość książki bardzo mi się podobała, gdyż miałam poznać od innej strony Marylę.

Maryla Rodowicz lubi rozmawiać z ludźmi i dzieli się chętnie z nimi informacjami o niej.

Barwnie opowiada o sobie i szczerze.

Kiedyś jej pasją był sport, a śpiewanie u Maryli kształtowało się z wiekiem od najmłodszych lat poprzez tradycje rodzinne.

Wspomina występny z Markiem Grechutą, gdy jeszcze występował w zespole Anawa. Stali się zarówno rywalami zawodowymi, ale, jak i potem przyjaciółmi.

Maryla właściwie zdrada cienie i blaski swojego scenicznego życia, co ją cieszyło, a co sprawiało uczucia w niej mieszane, a czasem przykre.

Nikt by z nas nie przypuszczał, że życie artystyczne jest tak trudne.

Ma dobry kontakt ze swoimi trojgiem dzieci- Kasią, Jankiem, Jędrkiem.

Lubię Panią Marylę, gdyż wie, jak ma zaskoczyć swoich słuchaczy.

Nie boi się trudnych stawianych przed nią wyzwań artystycznych, a zwłaszcza z młodymi artystami. Ufa im, a zaufanie w tym zawodzie jest bardzo istotne.

Dodatkowym elementem, który ułatwia, przeczytanie tej książki jest odpowiednio dobrana czcionka oraz zamieszczone zdjęcia z okresu lat jej młodości, życia prywatnego, jak i zawodowego.

Przeprowadzona w miłej atmosferze rozmowa z Panią Marylą Rodowicz na tematy związane z jej życiem zawodowym i prywatnym oraz właściwie dobrane pytania są gwarancją sukcesu tej książki.

Polecam przeczytać tę książkę.

Avatar użytkownika - eugen3
eugen3