Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

Czy czujesz obecność kogoś gdy przebywasz w pustym pokoju? Czasami budzą Cię nocne skrzypienia podłogi brzmiące, jakby ktoś właśnie chodził po Twoim mieszkaniu? A może zdarza Ci się dostrzec kątem oka widmową postać? Tego typu doświadczenia to nie urojenia. Duchy naprawdę są pośród nas. Dzięki tej książce możesz rozwinąć w sobie naturalny talent mediumiczny i nawiązać z nimi kontakt. Jest ona przeznaczona zarówno dla tych, którzy chcą samodzielnie kontaktować się ze światem umarłych, jak i dla osób pragnących zaspokoić swoją ciekawość odnośnie tego, co się dzieje po Drugiej Stronie. Doświadczanie transu, jasnowidzenia, psychometrii, typtologii czy lewitacji może stać się Twoją codziennością. Dowiesz się również, jak przeprowadzać rozmowy przy pomocy tablicy ouija, korzystać z pisma automatycznego, duchowej fotografii, uzdrawiania duchowego i na odległość, channelingu oraz Kół Rozwoju. Znajdujesz w niej szereg wskazówek przydatnych do odróżnienia kompetentnego medium od naciągacza. Wysoką jakoś merytoryczną tej książki gwarantuje Raymond Buckland, który jest jest jednym z czołowych autorytetów z dziedziny parapsychologii i autorem ponad 30 książek. Usłysz głos z zaświatów!

Informacje dodatkowe o Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012-10-23
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 978-83-7377-545-9
Tytuł oryginału: Buckland's Book of Spirit Communications
Tłumaczenie: Ischim Odorowicz

Kup książkę Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną.

Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną. - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2017-03-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 100 książek 2017,
Doskonały podręcznik dla osób chcących zajmować się spirytualizmem. Pozycja w sam raz dla początkujących. Zawiera wszytko co najważniejsze by zainteresować czytelnika tematem i wciągnąć go w początki ćwiczeń nad własnym rozwojem duchowym i kontaktami z duchami. Książka podzielona jest na poszczególne lekcje z których każda kończy się zestawem pytań kontrolnych. Trochę przesada. Przyznaje sama, że pytanie pomijałam. Dobra rzecz dla tych, którzy chcą się nauczyć wszystkiego z podręcznika. Ja tylko zaspokajam ciekawość. Książka podaje wiele przykładów niesamowitych zjawisk które nastąpiły w czasie seansów. Opowiada historie znanych medium. Wprowadza czytelnika w nastrój lekkiej fascynacji. Daje takie poczucie, że jednak nie wszytko wiemy o życiu i być może kontakty z duchami faktycznie są możliwe. Jak jest naprawdę to już indywidualnie zależy od naszej wiary. Mamy więc dość ciekawą historię spirytyzmu z historiami takich postaci jak: John Edward, Jeane Dixon, Andrew Jackson Davies, siostry Fox, Abraham Lincoln, Morris Pratt, Leonora E. Piper, Eileen Jeanette Garrett, Rosemary Brown, Allan Kardec, Sir Arthur Conan Doyle, Emanuel Swedenborg, Arthur Ford, Edgar Cayce, Sir William Crookes, Gerard Croiset, Dion Fortune a także co nieco o Zgromadzeniu Lily Dale. Oprócz tego mamy część praktyczną. Z tym podręcznikiem zyskujemy podstawową wiedzę z którą możemy spokojnie zaczynać. Mamy wstępne ćwiczenia związane z oddychaniem, medytacja, otwieraniem czakr. Najbardziej mi się podobał szczegółowo opisany sposób kontaktu ze swoim przewodnikiem duchowym, czy jak ktoś woli aniołem stróżem. Muszę przyznać, ze działa! Cudowne doświadczenie, które polecam każdemu. Autor książki zapewnia równie, że komunikacja z duchami nie jest niebezpieczna. Jeśli człowiek wie jak się zabezpieczyć (podany jest na to bardzo prosty sposób) nic mu nie grozi. Wspomniane jest też o tym, że tak naprawdę wystarczy mieć dobre intencje. My też jesteśmy istotami duchowymi za życia a zły duch ciągnie do złego. Można też zawsze prosić o pomoc swojego duchowego opiekuna, który zawsze nas chroni. Jedyne co nam może zaszkodzić w ćwiczeniach to zbytnie przemęczanie się i robię nie czegoś na siłę. Nie od razu pojawiają się efekty i ważne jest wytrwałość ale lepiej nie przemęczać umysłu i nie ćwiczyć kiedy jest się zmęczonym lub w gorszym nastroju. Książka zawiera opisy różnych przedmiotów używanych przez medium do komunikacji. Także całe podstawowe przygotowanie w jednym miejscu. Nawet jakiego stolika powinno się używać. Ćwiczyć można samodzielnie. Jednak najlepiej jest w grupie. Dostaniemy dokładnie informacje jak taka grupa powinna wyglądać z ilu osób ma się składać, gdzie się spotykać, jak ćwiczyć razem. Sposobów komunikacji z duchami jest wiele każdy może znaleźć coś dla siebie, odkryć swoje predyspozycje, czasem trzeba spróbować wszystkiego. Może łatwiej nam będzie ducha usłyszeć, zobaczyć, wyczuć, może przez tabliczkę ouija, automatyczne pisanie, może pozwolimy duchowi przez nas przemawiać. Wszytko jest pięknie opisane co i jak. Mamy też parę informacji o channelingu i wytłumaczenie czym różni się on od mediumizmu, dowiemy się jak uzdrawiać innych przy pomocy duchów, które osoby miały takie zdolności i jak ćwiczyć je w sobie, a także trochę o lewitacji stołu czy też samych medium. Autor zapewnia, ze choć osób które mają zdolność kontaktować się z uchami jest bardzo niewiele to i tak każdy z nas ma taka szansę, w dzisiejszych czasach ludzie znajdują inne rozrywki, wiele osób tez nie chce uwierzyć więc nie rozwija się duchowo, część osób tez odczuwa strach. Warto jednak poświęcić trochę czasu i spróbować. Doznania mogą być niesamowite a i zrobić można coś dobrego dla innych bo po to właśnie jest spirytyzm, żeby czynić dobro. Książka wzbogacona jest dużą ilością cytatów i bogatą bibliografią. Dzięki czemu zaciekawieni wiedza po co sięgnąć, żeby dokształcać się dalej. Wiele wiadomości, wiele ciekawostek, dużo wiedzy praktyczniej, piękna oprawa. Polecam każdemu początkującemu. Uwierz w duchy i usłysz ich głos!