Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury

Książka Anny Dufour to unikalny, kompletny, praktyczny poradnik, który powinien się znaleźć w każdym domu. Poznajemy w nim niezliczone właściwości zdrowotne owoców, warzyw, ziół aromatycznych, przypraw korzennych, miodu, herbatek owocowych i ziołowych. Zawarte w nich związki mają zadziwiająco silne działanie i ułatwiają codzienną troskę o dobre zdrowie, by każdy mógł się cieszyć przez długie lata jak najlepszym samopoczuciem i idealną sylwetką!

Anne Dufour jest dziennikarką specjalizującą się w tematyce żywieniowej oraz autorką wielu cenionych książek o zdrowiu i optymalnym stylu życia, a także o produktach spożywczych pomagających w walce z rakiem. Wielka księga zdrowego odżywiania i leków prosto z natury jest rezultatem piętnastu lat badań nad produktami spożywczymi oraz roślinami leczniczymi, które można uprawiać w ogrodzie. Porady aromaterapeutyczne przygotowała Danièle Festy, farmaceutka, autorka książki o najskuteczniejszych olejkach eterycznych.

Odbiorcy:
- miłośnicy zdrowego trybu życia
- osoby cierpiące na dolegliwości trawienne
- wszyscy dbający o swoje zdrowie (również profilaktycznie)
- dietetycy, lekarze i farmaceuci.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
- zawiera fachowe porady dotyczące prawidłowego odżywiania oraz naturalne lekarstwa na ponad 100 dolegliwości,
- prezentuje 90 najlepszych owoców, warzyw i przypraw korzennych zapewniających dobre zdrowie przez cały rok,
- omawia naturalne lekarstwa na codzienne dolegliwości,
- prezentuje kuracje zdrowotne i odchudzające, kosmetyki naturalne i mnóstwo porad dotyczących zdrowia.

Informacje dodatkowe o Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2016-04-27
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7660-807-5

Kup książkę Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury

Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury - opinie o książce