„Wierszyki ...” to dwanaście pełnych koloru i przygód rymowanek, których bohaterami są dzieci. Utwory opowiadają o radosnych wydarzeniach z życia każdego z nich – maluchy przeżywają urodzinowe przyjęcie, bawią się w sklep z lalkami, wyjeżdżają nad morze z babcią i dziadkiem, a nawet idą na koncert do filharmonii i witają na świecie nowe rodzeństwo.

Informacje dodatkowe o Wierszyki dla Moniki, Weroniki, dla Kajtusia i Wojtusia, dla Marysi i dla Gosi. Dla każdego, kto swe imię piękne nosi:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2015-06-16
ISBN: 978-83-7942-805-2

Kup książkę Wierszyki dla Moniki, Weroniki, dla Kajtusia i Wojtusia, dla Marysi i dla Gosi. Dla każdego, kto swe imię piękne nosi

Wierszyki dla Moniki, Weroniki, dla Kajtusia i Wojtusia, dla Marysi i dla Gosi. Dla każdego, kto swe imię piękne nosi - opinie o książce

Avatar użytkownika - ejotek
ejotek
Przeczytane:2015-10-16, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Wierszyki są krótkie i łatwo wpadają w ucho małych czytelników czy słuchaczy. Dziecko z zainteresowaniem śledzi przygody, które zostały opisane w poszczególnych utworach. Pośrodku książeczki znalazłyśmy pewnego rodzaju niespodziankę - dwie puste strony przeznaczone na rysunki mamy i taty. Każdy wiersz jest zobrazowany wesołą, barwną i przepiękną ilustracją, która skupia się na szczegółach i dbałości o każdą kreskę. Nie są to - jak w niektórych recenzowanych przez mnie książkach dziecięcych - jedynie zarysy, "maźnięcia", ale precyzyjne dzieła sztuki. całość recenzji: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/06/lidia-borska-wierszyki-dla-moniki.html