Brudne gierki zwane manipulacją

Naucz się demaskować ludzi, którzy próbują Tobą manipulować Poznaj metody ich działania i przebiegły sposób myślenia Dowiedz się, jak stawiać im czynny opór i nie dać się zmanipulować

Czy odnosisz nieodparte wrażenie, że: Twój przełożony torpeduje wszelkie Twoje wysiłki i pomysły, twierdząc przy tym, że Cię wspiera; Twój współpracownik potajemnie podważa Twój autorytet, aby zyskać względy szefa; Twój współmałżonek kontroluje Twoje życie, twierdząc, że to dla Twojego dobra; Twoje dziecko zawsze wie, jaką strunę poruszyć, aby postawić na swoim?

Manipulanci są wśród nas. To prawdziwe wilki w owczej skórze. Na zewnątrz czarujący i sympatyczni, pod tą maską kryją wyrachowanie i bezwzględność. Działają przebiegle, a przy tym tak podstępnie, że czasem aż do ostatniej chwili nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, iż padłeś ofiarą ich manipulacji. Doskonale potrafią wykorzystać Twoje słabe strony i tak rozegrać każdą akcję, by zyskać nad Tobą przewagę. Zaciekle walczą, by zdobyć wszystko, czego pragną. Ty jesteś jedynie pionkiem w tej grze.

Jeśli masz dość bycia marionetką w czyichś rękach, jeśli czujesz się sterowany i wykorzystywany, a Twoje zdanie jest lekceważone, nadszedł czas, by zacząć działać! Nikt nie przybędzie Ci z odsieczą - pamiętaj, że to Twoje życie, Ty ustalasz warunki. Ta książka pozwoli Ci poznać Twojego przeciwnika - dowiesz się, jak manipulant myśli i działa. Nauczysz się stawiać czynny opór wszelkim próbom wykorzystania Cię. Uwierzysz, że możesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Informacje dodatkowe o Wilk w owczej skórze. Jak zdemaskować przeciwnika i skutecznie bronić się przed manipulacją:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2010-12-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wilk w owczej skórze. Jak zdemaskować przeciwnika i skutecznie bronić się przed manipulacją

Wilk w owczej skórze. Jak zdemaskować przeciwnika i skutecznie bronić się przed manipulacją - opinie o książce