Okładka - Word 2010 krok po kroku

Word 2010 krok po kroku

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012
Dodał/a książkę:helion

Ćwiczenie czyni mistrza, a zebrane doświadczenie pozwala szybko i bez trudu opanować sztukę tworzenia profesjonalnych dokumentów w programie Word 2010. Krok po kroku, ustalając własne tempo nauki, zdobywaj nowe umiejętności i doskonal je wtedy, gdy ich potrzebujesz! Z podręcznika dowiesz się, jak formatować tekst i stosując gotowe motywy nadać mu perfekcyjny wygląd oraz wykorzystać obrazy, grafiki i efekty specjalne. Nauczysz się organizować dane w tabele, tworzyć wykresy i diagramy SmartArt oraz wstawiać hiperłącza, odsyłacze, indeksy i spisy treści. Autorki pokażą także, jak wysyłać seryjne wiadomości e-mail i budować strony WWW, a także współpracować z innymi nad dokumentami i kontrolować wprowadzane zmiany. Zrzuty ekranowe zamieszczone w książce umożliwiają sprawdzenie swojej pracy, a pliki ćwiczeniowe rozwijanie umiejętności. Opanuj umiejętności, których naprawdę potrzebujesz. Ucz się w odpowiednim dla siebie tempie. Wszystkie pliki ćwiczeniowe dostępne są online. Patrz Korzystanie z plików ćwiczeniowych wewnątrz książki.