Okładka - Wyspy Kanaryjskie. Przewodnik ilustrowany Pascal

Wyspy Kanaryjskie. Przewodnik ilustrowany Pascal

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2009
Dodał/a książkę:helion

Wyspy Kanaryjskie zachwycą Cię bezkresem czarnych plaż wulkanicznych, drzewami smoczymi, kolonialną architekturą, szumem atlantyckich fal. A do tego gwarantują złocistą opaleniznę nawet w środku zimy. Poznasz i zapamiętasz je z bogato ilustrowanym przewodnikiem Wyspy Kanaryjskie, który przynosi nastrój wakacji dzięki okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki i poręczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik ciekawy, elegancki i funkcjonalny. Zawiera tylko tyle informacji, ile to niezbędne, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca. Przewodnik ten nie jest absorbujący, szybko i przyjemnie się z niego korzysta. Każdy rozdział ma własny kolor marginesu i dodatkowy spis treści, dzięki czemu znalezienie potrzebnego fragmentu trwa dosłownie chwilkę. Zdjęcia przynoszą smak i zapach wakacji i umożliwiają zaplanowanie wyjazdu, a po powrocie podsumowanie podróży. Przewodniki ilustrowane dają poczucie bezpieczeństwa i swobody.