Publikacja zawiera wzory najczęściej spotykanych w obrocie gospodarczym listów, umów i innych dokumentów w języku polskim, angielskim i niemieckim. W pierwszej części znalazły się wzory pism, które mogą być przydatne szerokiemu gronu Czytelników (np. rezerwacje pokoju hotelowego, samochodu, życiorysy, listy motywacyjne, opinie i referencje). Wzory pism, listów i umów sporządzanych w firmie zawiera natomiast część druga ? biznesowa (m.in. umowy najmu lokalu, umowy pożyczki, prokury i pełnomocnict

Informacje dodatkowe o Wzory pism, umów i innych dokumentów w języku polskim, angielskim i niemieckim (z suplementem elektronicznym):

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7426-645-1

Kup książkę Wzory pism, umów i innych dokumentów w języku polskim, angielskim i niemieckim (z suplementem elektronicznym)

Wzory pism, umów i innych dokumentów w języku polskim, angielskim i niemieckim (z suplementem elektronicznym) - opinie o książce

Dziwactwa i sekrety władców Polski
Iwona Kienzler0
Okładka ksiązki - Dziwactwa i sekrety władców Polski

Wielcy ludzie, znani z podręczników historii, których wizerunki dumnie spoglądają na maluczkich z cokołów, wbrew powszechnemu mniemaniu...

Kobiety w życiu Marszałka Piłsudskiego
Iwona Kienzler0
Okładka ksiązki - Kobiety w życiu Marszałka Piłsudskiego

Książka nie zajmuje się postacią Naczelnika jako polityka, wojskowego czy męża stanu. Opowiada o jego związkach z kobietami, które trwały u jego boku,...