Zagadki obrazkowe. Angielski. 3-5 lat

Zagadki obrazkowe Angielski to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą języka angielskiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.

Kolorowa książeczka angielsko-polska

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej - odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności

Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Zabawne ilustracje wspomagają zapamiętywanie, a urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Angielski sprawdzą się w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. Twoje dziecko będzie uczyło się angielskiego z przyjemnością!

W serii również:

Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3-5 Zagadki obrazkowe Angielski 6-9 Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6-9 Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 Zagadki obrazkowe Czytanie, koncentracja, pamięć 6-9 Zagadki obrazkowe Ortografia 6-9

Informacje dodatkowe o Zagadki obrazkowe. Angielski. 3-5 lat:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-09-28

Kup książkę Zagadki obrazkowe. Angielski. 3-5 lat

Zagadki obrazkowe. Angielski. 3-5 lat - opinie o książce

Rozmówki włoskie ze słowniczkiem
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Rozmówki włoskie ze słowniczkiem

Rozmówki ze słowniczkiem to najlepszy przyjaciel turysty. Zawarte w książce zwroty i wyrażenia pomogą odnaleźć się w najtrudniejszej nawet sytuacji...

Zagadnienia prawne finansów i gospodarki samorządu terytorialnego
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Zagadnienia prawne finansów i gospodarki samorządu terytorialnego

Problematyka prawna i finansowa gospodarki komunalnej, polityki budżetowej samorządów terytorialnych i rozwoju gospodarczego gmin, powiatów i województw...