Opis ksiązki
Kup Teraz

Zakon Pocieszenia

Ocena ( 4 osoby )
3.5
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2011-01-01
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7506-583-1
Liczba stron: 424
Dodał/a książkę:dona
Trzy kobiety oddane misji zaspokajania zmysłów... Członkinie Zakonu Pocieszenia noszą imiona symbolizujące ekskluzywne usługi, których świadczenie najlepiej odpowiada ich prawdziwemu powołaniu. Największą przyjemność znajdują w zaspokajaniu zmysłów, potrzeb duszy i porywów ciała... Cisza... Jej zadaniem jest łagodzenie wyrzutów sumienia Edwarda, człowieka potrzebującego odkupienia po tym, jak szokujący akt seksualny zniszczył przyjaźń i spowodował tragedię, o której mówi się tylko szeptem. Edward potrzebuje miłości, a Ciszy tego właśnie nie wolno mu ofiarować. Jednak może ona zapragnąć złamać reguły... Uczciwość... Zbyt długo przebywa w zakonie, służy z coraz mniejszym zaangażowaniem. Jej ostatni klient to Cilian, książę Firth, przystojny, czarująco wybuchowy, pragnący kobiety, która nagnie się do każdego jego kaprysu. Nieoczekiwanie jednak znajduje kobietę, z którą rozpoczyna zuchwały eksperyment, którego przedmiotem jest uczciwość... Determinacja... Kiedy dostaje niecodziennego klienta w osobie Alaryka, mężczyzny coraz bardziej pogrążającego się w zapomnieniu, może mu przynieść pociechę na wiele sposobów, nie tylko poprzez poddanie się jego woli. Mina ma plan, jak dosłownie batem ukształtować swojego mężczyznę... Zysk i S-ka, 2011
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Dorota_Dega plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-06-02, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,z_ 52 książki 2014,
Czytając ,,Zakon pocieszenia" zauważyłam , że słynna trylogia o Panie Greyu jest niemal analogiczna do tej pozycji. Przypuszczam więc, że Pani Megan Hart była wzorem dla E. L. James ;-)
Jeśli chodzi o samą treść owej pozycji, przyznaję- spodziewałam się lektury która, poza ciekawą i przyciągającą wzrok okładką, nie ma za wiele do zaoferowania. I tu się myliłam.
Książka wciągnęła mnie niemalże od pierwszej strony. Zaczarowała mnie swoim specyficznym klimatem i bohaterami. Megan Hart niezwykle połączyła wciągająca historię trzech Służebnic i trzech przyjaciół zmagających się z własnymi demonami, szukającymi ukojenia; z wielką dozą elektryzującej erotyki i psychologii oraz masą uczuć. Rzadko kiedy spotyka się książki, które opisując dosłownie sceny erotyczne nie zatracają dobrego smaku i tak działają na czytelnika.
Historia, którą na kartach swojej książki zaserwowała M. Hart wciąga czytelnika niczym wir, z każdą kolejną stroną, z każdą kolejną historią coraz bardziej i bardziej. Niezwykła jest magia opowieści o trzech kobietach, trzech Służebnicach, które zjawiają się by nieść ukojenie i pociechę: Cisza, Uczciwość i Determinacja.

Polecam!!!! ;-)
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Mikobelle Linia koment
Przeczytane:2015-07-15, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
maleenstwoo Linia koment
Przeczytane:2015-03-31, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Inka Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Modii Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Gosia2725 Linia koment
Przeczytane:2013-11-25, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2013,Mam,
dona Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów