Zakon smoka

W przededniu wielkiej bitwy Na Kosowym Polu Zakon Smoka staje w obliczu starodawnej przepowiedni. Głosi ona, że wśród jego członków znajduje się wybraniec, który na zawsze powstrzyma ataki potworów z Hadesu. Podczas gdy rycerze przygotowują się do ostatecznej bitwy , siły podziemnego królestwa robią wszystko, by unicestwić Wojownika Przepowiedni. Najbardziej zasłużeni rycerze Zakonu Smoka otrzymują miano Kosingas. Ich siłą jest wiedza, niedostępna zwykłym śmiertelnikom, żyjącym w strachu przed wysłannikami ciemności. Tytuł Kosingas należy się wyłącznie tym, którzy w obronie ludzkości niestrudzenie walczą przeciwko siłom Hadesu, a jednocześnie odkrywają dawno zapomnianą prawdę o istnieniu dwóch światów i cienkiej granicy, która je rozdziela.

Informacje dodatkowe o Zakon smoka:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2012-06-14
ISBN: 978-83-7839-177-7

Kup książkę Zakon smoka

Zakon smoka - opinie o książce

Początkowo nie mogłam się odnaleźć ani w sposobie narracji, ani w niemrawej akcji. Na szczęście później było tylko lepiej. Chociaż 50-letni bohater jakoś nie do końca mnie przekonał i jak dla mnie akcja zbyt mocno opiera się na "przeznaczeniu, które musi się wypełnić"-tak jakby wszystko było z góry ustalone, a bohaterowie byli tylko marionetkami.... Niemniej książka warta przeczytania.
Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz