Zapanuj nad swoim życiem

"Nadszedł czas zmian.Co mnie unieszczęśliwia?Co mogę na to poradzić?Co mnie uszczęśliwi?Próbując udoskonalić swoje życie, często odwołujemy się do tarota czy astrologii. Liczymy też na łut szczęścia czy przeznaczenie. Czas wziąć sprawy we własne ręce!Światowej sławy psycholog tłumaczy, jak skutecznie przejąć kontrolę nad biegiem wydarzeń. Proponuje Plan Pięciu Kroków. Jego realizację rozpoczyna identyfikacja źródeł niezadowolenia, a wieńczy wkroczenie w nowy etap życia, w którym zaczynamy robić to, co naprawdę daje nam satysfakcję. Zawarte w poradniku wskazówki pozwalają uwolnić się od błędnych przekonań na własny temat i pozbyć się syndromu wyuczonej bezradności. Sugerują, jak zmieniać to, co zmienić można i w jaki sposób poradzić sobie z przykrymi przeszłymi doświadczeniami, których zmodyfikować już nie możemy. Autor pokazuje, że na poprawie sposobu myślenia zyska też nasz organizm. Warto pójść za jego radami i zapisywać wszystkie radosne myśli ? hormony szczęścia wpłyną na poprawę stanu zdrowia! Poradnik zawiera relacje osób, które osiągnęły doskonałe rezultaty dzięki zastosowaniu metody doktora Ratcliffe'a. Ludzie ci odzyskali harmonię i pokierowali swoim życiem według własnych pragnień."

Informacje dodatkowe o Zapanuj nad swoim życiem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Zapanuj nad swoim życiem

Zapanuj nad swoim życiem - opinie o książce