Okładka - Zasłona dymna

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-247-1447-6
Dodał/a książkę:dona
Britt, znana dziennikarka, budzi się w łóżku Jaya, policjanta. Mężczyzna nie żyje, a ona pamięta tylko, że chciał jej coś bardzo ważnego powiedzieć... Jay zasłynął przed pięcioma laty, ratując kolegów z wielkiego pożaru posterunku policji. Sprawa zrujnowała karierę Raleya, strażaka, który usiłował ją wyjaśnić. Kto i dlaczego zatuszował przyczyny pożaru? Od odpowiedzi na pytanie, co się wtedy stało, zależy teraz przyszłość Britt i Raleya... Prywatne śledztwo, romans, zdrada i sekrety na najwyższych szczeblach władzy w powieści, od której nie sposób się oderwać!
Febra plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-12-03, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52książki/2014,
Dziennikarka Britt budzi się obok trupa faceta, z którym miała porozmawiać. Tak zaczyna się powieść. Ale jej początki mają związek z bohaterską postawą kilku osób, które 5 lat wcześniej brały udział w akcji ratunkowej podczas pożaru posterunku policji. Co dziwne, niechętnie o tym wydarzeniu mówią, choć odmieniło się ich życie jednemu na gorsze. innym zdecydowanie na lepsze. Próba odpowiedzi na pytanie co się wtedy wydarzyło, jaka była przyczyna pożaru prowadzi do poważnych komplikacji. Intrygi, żądza władzy, zemsta, szantaże, opiniotwórcza rola dziennikarstwa świetnie zostały opisane.
dona plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Historia o miłości, przyjaźni, zdradzie i chęci posiadania władzy. Trzyma w napięciu do ostatniej strony. Super książka, jak każda Sandry Brown.
Eli1605 Linia koment
stokrotka22 Linia koment