Zbuduj swój sukces

Światowy bestseller już w Polsce!

Długo oczekiwana, bestsellerowa pozycja pod tytułem Zbuduj swój sukces jest wreszcie dostępna dla wszystkich czytelniczek w Polsce. Do tej pory Polki przeważnie czerpały z zagranicznych pozycji wydawniczych oraz przede wszystkim anglojęzycznych publikacji w internecie. Teraz mają już swoje własne źródło pożytecznej wiedzy i to po polsku!

Jest to książka, która pomoże wystartować z działalnością gospodarczą tym wszystkim kobietom, które zawsze chciały pracować na własny rachunek, ale nie miały nigdy odwagi i pomysłu, jak się do tego zabrać. To właśnie Wam ten podręcznik podsunie najlepsze pomysły, w nim znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, zapoznacie się z obiektywną wiedzą, której prawdopodobnie nie uzyskacie nawet od swoich "sponsorek" czy "upline'ów". I nie wynika to wcale z braku ich życzliwości, czasem po prostu trudno się wznieść ponad interes własny czy firmy, dla której pracują. Tutaj zgromadzono doświadczenia tak różnorodne, że aż niemożliwe do przedstawienia z jednego punktu widzenia. Ale to szerokie kompendium wiedzy na temat mikroprzedsiębiorczości nie jest przeznaczone tylko dla młodych adeptek. Wszystkie te panie, które już pracują w sprzedaży bezpośredniej, ale działając intuicyjnie, borykają się z pewnymi trudnościami, znajdą tu wypróbowane metody ułatwiające prowadzenie biznesu niemal w każdym detalu. To, co najcenniejsze w tej pozycji to kompletny brak teoretyzowania. Treść tej książki wypełniona jest studiami przypadków prawdziwymi sytuacjami z życia biznesowego. Nawet jeśli jesteście doświadczonymi sprzedawczyniami od dłuższego czasu działającymi w obszarze prezentacji domowych, na pewno znajdziecie tu dla siebie wiele cennych wskazówek.

Co więcej, korzystać z tej książki mogą także kobiety prowadzące działalność w zupełnie innych branżach. Treści w niej zawarte są bowiem tak bogate i uniwersalne, że nawet jeśli prowadzicie Państwo sklep, biuro usługowe czy działalność ubezpieczeniową, możecie znaleźć w tej publikacji mnóstwo użytecznych rad, które pomogą Wam usprawnić sprzedaż i promocję swoich produktów, poprawią komunikację z pracownikami, klientami i bliskimi oraz pozytywnie wpłyną na Wasze wyniki finansowe.

W książce odnajdziecie sposoby na pogodzenie życia rodzinnego i rozwoju własnej firmy. Zbuduj swój sukces to odpowiedź na równouprawnienie kobiet, docenienie ich możliwości w budowaniu własnej drogi zawodowej, niezależnej i pozbawionej wszelkich deficytów. Już dziś zamów książkę i dołącz do grona kobiet, które stały się własnym szefem.

O Autorkach

Nicki Keohohou, dyrektor i współzałożyciel DSWA Nicki rozpoczęła swoją karierę jako nauczycielka i trenerka, co w naturalny sposób doprowadziło ją do działalności w sprzedaży bezpośredniej, która trwa już ponad 30 lat.

Zbudowanie odnoszącej sukcesy organizacji i zdobyte przy tym doświadczenie pozwoliło Nicki rozwinąć głębokie zamiłowanie do tej profesji oraz dobrze poznać wyzwania i radości związane z budowaniem dobrze prosperującego biznesu.

Chcąc wnieść większy wkład do profesji, Nicki zaczęła działać w kręgach korporacyjnych, pełniąc kierownicze funkcje w wielu najlepszych firmach sprzedaży bezpośredniej na całym świecie. Skłoniło ją to do założenia własnej firmy konsultingowej i edukacyjnej, poprzez którą wyszkoliła już tysiące sprzedawców bezpośrednich na całym świecie. Nicki służy swoją wiedzą w dziedzinie rozwoju koncepcji, wdrażania i marketingu.

Niedawno Nicki została zaliczona do 25 najważniejszych kobiet dyrektorów wykonawczych w stanie Hawaje oraz do 30 najważniejszych kobiet przedsiębiorców w Ameryce. Nicki mieszka obecnie na cudownych Hawajach wraz z mężem Safferym. Jej największą pasją jest pomaganie innym i spędzanie czasu ze swoimi dwiema dorosłymi córkami, Daną i Grace.

Grace Keohohou, dyrektor i współzałożyciel DSWA Od czasu szkoły podstawowej, Grace jest aktywnie związana z branżą sprzedaży bezpośredniej. Jako młoda dziewczyna brała udział w pokazach domowych, konwencjach i seminariach wraz ze swoją matką, współzałożycielką DSWA - Nicki Keohohou. Dzisiaj jest doświadczonym przedsiębiorcą, z oddaniem pracującym na rzecz sprzedaży bezpośredniej.

Poprzez programy edukacyjne DSWA, seminaria i wykłady, Grace szkoli dystrybutorów w 29 krajach. Posiada tytuł dyplomowanego trenera Uniwersytetu Doskonałości DSWA - jedynej szkoły na świecie skoncentrowanej na sprzedaży bezpośredniej i posiadającej referencje WABC (Worldwide Association of Business Coaches). Niedawno, Grace odebrała w imieniu DSWA zaszczytny tytuł Ogólnokrajowego Ambasadora Roku Pracujących Matek. Została również uznana czwartą w świecie najbardziej wpływową kobietą roku 2009 w branży sprzedaży bezpośredniej.

Jedną z filantropijnych pasji Grace jest lokalny program społeczności hawajskiej "Kids 4 Kids", który zapoczątkowała wraz ze swoimi dziećmi, mający na celu zapewnienie przyborów szkolnych dzieciom pochodzącym z biednych rodzin. Największą radością dla Grace jest wspieranie i motywowanie ludzi do osiągania swoich celów i marzeń. Uwielbia życie na Hawajach i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Informacje dodatkowe o Zbuduj swój sukces:

Wydawnictwo: Arveo
Data wydania: 2012-06-11
Kategoria: Poradniki
ISBN: bd

Kup książkę Zbuduj swój sukces

Zbuduj swój sukces - opinie o książce