Zero do kółka. Aubiobook

Przedstawiamy Państwu fantastycznie zabawne felietony Wiecha o sportowej, kibicowskiej, a

także turystycznej tematyce.Prawdziwie sportowy zapał i dusza oddanego kibica nie zgasły nawet w trudnych powojennych latach wśrod jakże nam bliskiej warszawskiej ferajny, z Teofilem Piecykiem i Gienią na czele.

Zostały jedynie skrojone do upodobań i możliwości naszych bohaterów. Dlatego posłuchamy o

wymyślnych dyscyplinach - skoku przez Walercię, rzucie fajerką, szachowej grze metodą

Bliklego, nartach na Bielanach... i wielu innych cielesnych ćwiczeniach na świeżym powietrzu.

Nasi znajomi kibicowali też z całych sił biało-czerwonym sportowcom - i tym zmagającym się o

żółtą koszulkę w wyścigach kolarskich dookoła Polski, i walczącym o ,,Kielicha Tatr" na

mięzynarodowym zapychu po śiegu w Zakopanem. Najwięej jednak emocji wzbudzał mięzynarodowe mecze ,, bramkie kopanej piłi". I nieważe, czy dostaliśy ,, kuchnie". Najważniejsze, żeby wynik był honorowy! Zero do koła!

Informacje dodatkowe o Zero do kółka. Aubiobook:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2012-06-06
Kategoria: Sport
Czas trwania:3 h19 min. min.
Czyta: Zbigniew Buczkowski

Kup książkę Zero do kółka. Aubiobook

Zero do kółka. Aubiobook - opinie o książce

Mąż za tysiąc złotych
Stefan Wiechecki0
Okładka ksiązki - Mąż za tysiąc złotych

"Wiech jednakowo zachwyca już czwarte pokolenie. Przedtem dziadków i rodziców. Teraz znów dzieci i wnuków. Pokładamy się ze śmiechu i zarazem ciarki...

Trup przy telefonie
Stefan Wiechecki0
Okładka ksiązki - Trup przy telefonie

Obecny tom, jak wszystkie tytuły w tej edycji zapożyczonym od jednego z utworów, zawiera komplet opowiadań żydowskich z lat 1937-39 drukowanych w dzienniku...