Zostań ze mną. Tom 2

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2015-03-26
ISBN: 978-83-241-5343-5
Dodał/a książkę:szulikmonia
Calla wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Gdzie najbliższa jej osoba, własna matka, najboleśniej ją skrzywdziła. Zdradziła...

Jest jednak Jax, nieziemsko przystojny chłopak, który potrafi oswajać lęki i patrzy głębiej, niż można sądzić.

Muszą stawić czoło nie tylko własnej przeszłości. Grozi im realne niebezpieczeństwo. Czy ich miłość przetrwa najtrudniejszą próbę – poświęcenia i odwagi?
kocik83 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-04, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,New Adult,
Upolowałam drugą część ''Zostań ze mną'' a ponieważ pamięć mam dobrą ale krótką musiałam wrócić do pierwszej części gdyż zapomniałam o co kaman.Nie żałuję poświęconego czasu bo teraz mogłam przeczytać obie części jedna po drugiej i być na bieżąco z wydarzeniami głównych bohaterów.Jak już niejednokrotnie powtarzałam kocham ten rodzaj literatury.I wcale a wcale nie przeszkadza mi że bohaterowie są tak nieziemsko piękni,sympatyczni,dobrzy i że miłość aż fruwa w powietrzu,ja to po prostu uwielbiam.Jest to dalsza część historii Calli i Jaxa.Calla,dziewczyna okrutnie doświadczona przez los,po tym jak jej matka narkomanka ukradła jej niemal całe oszczędności musi wrócić do rodzinnego miasteczka.Podejmuje tam pracę w barze gdzie poznaje cudownego Jaxa.Niestety życie dziewczyny jest w niebezpieczeństwie.Jax stara się chronić dziewczynę i rodzi się między nimi głębokie uczucie.
madzia_inc plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-07-17, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Czytałam z zapartym tchem, każdy kolejny fragment. Wszystko opisane tak realnie, że czułam jakbym sama brała udział w wydarzeniach z książki! Historia pięknej miłości opleciona wątkiem mafii.
szulikmonia plusminus Linia koment
Ocena: 5, Na półkach: Chcę przeczytać,
Nigdy nie sądziłam, że ,,Zaczekaj na mnie" pokaże mi nowe oblicze New Aldut, ponieważ książka ta zapoczątkowała fenomenalną serię, wyczekuje każdego kolejnego tomu i z wielkim zaufaniem sięgam po lekturę. Początkowo nie wiedziałam, kim jest autorka i dopiero podczas lektury ,,Zostań ze mną" odkryłam prawdę. Moja opinia się nie zmieniła, być może umocniłam się w przekonaniu, że wszystko, co wychodzi spod pióra autorki, jest czymś wartościowym i genialnym. Pani J. Lynn to tak naprawdę Jennifer L. Armentrout, autora ,,Obsydiana".

,,Zostań ze mną" to historia Calli i Jaxa. Dziewczyna mocno dotknięta przez los, została poparzona, co pozostawiło blizny nie tylko na ciele, ale i na psychice. Trudne dzieciństwo z matką narkomanką, skłoniło ją do wyjazdu i samodzielnego życia, lecz pewna sytuacja zmusza ją do powrotu do rodzinnego miasta i wyjaśnienia spraw z mamą. Na miejscu okazuję się, że jest zdana na samą siebie, a jej życie jest zagrożone. Pomoc znajduję w ramionach przystojnego Jaxa.

Calle poznałam już w poprzedniej części i cieszę się, że w ,,Zostań ze mną" mogłam przybliżyć sobie jej osobę, gdyż była dla mnie wielką zagadką. Ta historia troszkę się różni od pozostałych. Jest mroczniejsza i pomimo realności i prawdopodobieństwa, była bardziej sensacyjna. Niewiele osób miało takie życie jak Cala, dlatego trudniej sobie to wyobrazić. Calla i Jax są w trudnej i niebezpiecznej sytuacji, pojawiają się strzelaniny a napięcie jest wyczuwalne przez większość książki. Brakowało mi lekkości, jednak Katie, striptizerka o specyficznym uosobieniu, częściowo to wynagrodziła.

Calla i Jax to główni bohaterowie i to na nich skupiamy się całkowicie. Są barwi i interesujący, ich przeszłość do łatwych nie należy, dlatego poznawanie ich było prawdziwą przyjemnością, co prawda naznaczoną smutkiem i bólem. Zarówno Calla jak i Jax mają wiele tajemnic, które wychodzą na jaw stopniowo i kilka zaskakujących zwrotów akcji się pojawiło.

W książce nie brakuję scen seksu, są one pikantne i myślę, że zadowolą każdego fana erotyki. W tej serii podoba mi się, że jest dobrze nakreślona fabuła a seks jest naprawdę gorącym dodatkiem. Wszystko jest wyważone i w odpowiednich dawkach, dlatego preferuję książki J.Lynn od tradycyjnych erotyków.

,,Zostań ze mną" to trudna opowieść o życiu i konsekwencjach swoich czynów, gdzie miłość daję nadzieję na lepszą przyszłość. Książkę czyta się lekko i szybko, wciąga od pierwszej strony i z niecierpliwością czekam na kolejny tom, ponieważ ufam autorce bezgranicznie i wiem, że mnie nie zawiedzie. Najlepsza seria New Adult, jaką czytałam.
Polecam 5/6
dona Linia koment
Przeczytane:2016-12-19, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
magda690 Linia koment
Przeczytane:2016-05-21, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 KSIĄŻKI NA 2016 ROK,Mam,