Abenteuer Deutsch 2. Podręcznik do nauki języka niemieckiego z dwoma płytami CD

2 część zestawu dydaktycznego ?Abenteuer Deutsch? przeznaczona jest dla V klasy szkoły podstawowej lub II klasy gimnazjum. Tematy takie jak: "Von Pickeln und gebrochenen Herzen", "Erste Hilfe", "Hast du deine Nerven unter Kontrolle?", "Kinderstars" (w tym Harry Potter) zainteresują z pewnością wszystkich uczniów. Treści rozdziału 2: "Schockiere deine Eltern ? lies etwas!" zachęcą nawet najbardziej ?opornych? do czytania. Sztuka jest także przedmiotem jednego z rozdziałów ?Abenteuer Deutsch? 2 ? mowa będzie o teatrze, telewizji, malarstwie i nie tylko... Oprócz tego uczniowie poznają zasady, jak bezpiecznie surfować po Internecie, jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Abenteuer Deutsch cz. 2 jest podręcznikiem dopuszczonym do użytku szkolnego do nauczania języka niemieckiego. Numer dopuszczenia: 56/05.

Informacje dodatkowe o Abenteuer Deutsch 2. Podręcznik do nauki języka niemieckiego z dwoma płytami CD:

Wydawnictwo: Rea
Data wydania: b.d
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Abenteuer Deutsch 2. Podręcznik do nauki języka niemieckiego z dwoma płytami CD

Abenteuer Deutsch 2. Podręcznik do nauki języka niemieckiego z dwoma płytami CD - opinie o książce

Abenteuer Deutsch 1. Książka ćwiczeń do nauki języka niemieckiego
Stasiak Halina, Błaszkowska Małgorzata, Herling Anna, Stanek-Koz0
Okładka ksiązki - Abenteuer Deutsch 1. Książka ćwiczeń do nauki języka niemieckiego

Książka ćwiczeń do pierwszej części "Abenteuer Deutsch" zawiera ponad 160 stron przeróżnych ćwiczeń, gier, rebusów, krzyżówek i innych zabaw...

Abenteuer Deutsch 1. Poradnik metodyczny dla nauczyciela
Stasiak Halina, Błaszkowska Małgorzata, Herling Anna, Stanek-Koz0
Okładka ksiązki - Abenteuer Deutsch 1. Poradnik metodyczny dla nauczyciela

Poradnik metodyczny dla nauczyciela zawiera scenariusze wybranych lekcji, plan wynikowy, transkrypcję tekstów do słuchania, dodatkowe testy i zadania dla...