Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii. Wydanie 1

Zapraszamy na wakacje z adrenaliną! Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii to propozycja stworzona z myślą o turystach nastawionych na łączenie wycieczki krajoznawczej z wysiłkiem fizycznym. Nie trzeba mieć wspaniałej kondycji, aby spędzić urlop w ruchu. Ideą przewodnika jest stworzenie listy miejsc z możliwościami aktywnego wypoczynku dla wszystkich! Każdy znajdzie tu coś dla siebie - stoki narciarskie, szlaki kajakowe, rowerowe i piesze, kąpieliska i aquaparki, miejsca do wspinaczki i wiele, wiele innych.

Podział na żywioły w obrębie 20 opisywanych regionów pozwala na lepszą orientację w treści przewodnika. Miłośnicy bardziej ekstremalnych przeżyć znajdą dodatkowe propozycje aktywnego wypoczynku w ramkach z informacjami praktycznymi na końcu każdego rozdziału.

20 regionów Główne atrakcje dla aktywnych zebrane na początku przewodnika Gdzie najlepiej na... - podział Polski pod względem możliwości uprawiania danego sportu Obszerne informacje praktyczne

Informacje dodatkowe o Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii. Wydanie 1:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012-05-24
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788324642021

Kup książkę Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii. Wydanie 1

Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii. Wydanie 1 - opinie o książce

The Voyages of Sindbad
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - The Voyages of Sindbad

Seven voyages. Seven missions. Only one man has survived them. A poor man meets a great sailor and asks to hear his tale. He is amazed to be told of seven...

Malowanki na dobry dzień. Malowanki na dobry dzień - kolory Szczęścia
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Malowanki na dobry dzień. Malowanki na dobry dzień - kolory Szczęścia

Szał kolorowania dla dorosłych to nowy sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, ambicje twórcze. Przywędrował do Polski z Zachodu. Książka...