Angielski Fiszki PLUS Business English 2

Fiszki PLUS Business English 2 (B1-B2) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słów i wyrażeń niezbędnych w biznesie i w pracy. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi.

Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!

Ucz się 1500 słów, wyrażeń i zdań - poznaj użycie gotowych wzorców komunikacyjnych, utrwal reguły gramatyczne.

Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz tłumaczeń

- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania)

- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!

- Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie - w drodze do pracy lub szkoły!

Fiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu samodzielnie decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę. W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany - oraz fiszki tematyczne Business English dla znających podstawy i średnio zaawansowanych.

Aby ułatwić wybór fiszek z serii Business English, słownictwo podzielono na 2 kolejne zestawy: 1, 2, tak aby jak najlepiej dobrać najlepsze dla siebie fiszki i z łatwością decydować o wyborze kolejnego zestawu.

Informacje dodatkowe o Angielski Fiszki PLUS Business English 2:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-03-04
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski Fiszki PLUS Business English 2

Angielski Fiszki PLUS Business English 2 - opinie o książce

Poezja naszych dni (t. 1)
Okładka ksiązki - Poezja naszych dni (t. 1)

,,Poezja naszych dni" to zbiór wierszy opublikowanych przez ­Wydawnictwo Borgis w ramach projektu, którego celem było stworzenie antologii poezji współczesnej...

Pójdziemy do szkoły
Okładka ksiązki - Pójdziemy do szkoły

Policz do 10. Zacznij rozpoznawać litery - nauczysz się pisać. Wybierz na obrazku właściwe elementy. Narysuj albo pokoloruj. Połącz albo rozdziel. Nazwij...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska