Arduino i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz

Poznaj fascynujący świat elektroniki!

Elektroniczny ninja na start! Wyobraź sobie zdalnie sterowane urządzenie, które w krótkim czasie stworzysz za pomocą systemu Android i platformy Arduino. Ten najpopularniejszy mobilny system operacyjny i platforma, która szturmem zdobyła świat elektronicznych maniaków, to niesamowity duet — z nim zbudujesz wszystko, co sobie zamarzysz. Koniecznie zajrzyj do tej książki i zrealizuj niezwykłe projekty, które napełnią Cię dumą i zaskoczą niejednego znajomego!

Znajdziesz tu instrukcje pozwalające na wykonanie między innymi pilota telewizyjnego, licznika Geigera, termostatu i termometru. Każdy gadżet jest szczegółowo opisany, dowiesz się, jakich części potrzebujesz, jak je ze sobą połączyć i jak uruchomić urządzenie. Zbuduj samodzielnie dalmierz i inteligentny termostat. Już teraz połącz działanie lutownicy z możliwościami platformy Android i zaprojektuj swój własny zdalnie sterowany świat!

Dzięki tej książce:

poznasz tajniki platformy Arduino stworzysz aplikację dla systemu Android zrealizujesz wymarzony projekt wkroczysz w świat praktycznej elektroniki

Twoja przepustka do świata elektroniki!

Informacje dodatkowe o Arduino i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-06-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Arduino i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz

Arduino i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz - opinie o książce

Arduino dla początkujących. Kolejny krok
Simon Monk0
Okładka ksiązki - Arduino dla początkujących. Kolejny krok

Arduino — mała płytka o ogromnym potencjale — otworzyła świat elektroniki dla szerokiego grona pasjonatów, którym pozwoliła wreszcie zrealizować...

15 niezwykłych konstrukcji od mechaniki do elektroniki. Szalony Geniusz
Simon Monk0
Okładka ksiązki - 15 niezwykłych konstrukcji od mechaniki do elektroniki. Szalony Geniusz

Twórz wyjątkowe gadżety, którymi zaskoczysz wszystkich! W sieci nie brakuje sklepów z niecodziennymi i zaskakującymi zabawkami. Jednak nic nie da Ci takiej...