Ardunio i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz

Poznaj fascynujący świat elektroniki!

Elektroniczny ninja na start! Wyobraź sobie zdalnie sterowane urządzenie, które w krótkim czasie stworzysz za pomocą systemu Android i platformy Arduino. Ten najpopularniejszy mobilny system operacyjny i platforma, która szturmem zdobyła świat elektronicznych maniaków, to niesamowity duet — z nim zbudujesz wszystko, co sobie zamarzysz. Koniecznie zajrzyj do tej książki i zrealizuj niezwykłe projekty, które napełnią Cię dumą i zaskoczą niejednego znajomego!

Znajdziesz tu instrukcje pozwalające na wykonanie między innymi pilota telewizyjnego, licznika Geigera, termostatu i termometru. Każdy gadżet jest szczegółowo opisany, dowiesz się, jakich części potrzebujesz, jak je ze sobą połączyć i jak uruchomić urządzenie. Zbuduj samodzielnie dalmierz i inteligentny termostat. Już teraz połącz działanie lutownicy z możliwościami platformy Android i zaprojektuj swój własny zdalnie sterowany świat!

Dzięki tej książce:

poznasz tajniki platformy Arduino stworzysz aplikację dla systemu Android zrealizujesz wymarzony projekt wkroczysz w świat praktycznej elektroniki

Twoja przepustka do świata elektroniki!

Informacje dodatkowe o Ardunio i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-04-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Ardunio i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz

Ardunio i Android. Niesamowite projekty. Szalony geniusz - opinie o książce

Zabawy z elektroniką. Ilustrowany przewodnik dla wynalazców i pasjonatów
Simon Monk0
Okładka ksiązki - Zabawy z elektroniką. Ilustrowany przewodnik dla wynalazców i pasjonatów

Fascynuje Cię elektronika? Chciałbyś zrealizować swój pierwszy projekt, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie martw się! Oddajemy w Twoje ręce podręcznik...

Raspberry Pi. Przewodnik dla programistów Pythona
Simon Monk0
Okładka ksiązki - Raspberry Pi. Przewodnik dla programistów Pythona

Zrealizuj projekt dla Pi za pomocą Pythona! Zastanawiasz się, czy komputer wielkości lekko przerośniętej karty kredytowej może podołać typowym zadaniom...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz