AutoCAD 2009 PL. Pierwsze kroki

AutoCAD od lat wyznacza standardy w dziedzinie oprogramowania CAD, a książka Andrzeja Pikonia stanowi pierwszą pozycję, po którą powinien sięgnąć każdy początkujący użytkownik środowiska firmy Autodesk. Dlaczego? Ponieważ znajdzie w niej wszystko, co niezbędne, aby szybko i bezboleśnie rozpocząć swoją własną przygodę z najpopularniejszym programem CAD na świecie oraz gruntownie poznać podstawy programu. To z kolei da mu szansę na dołączenie do grupy specjalistów najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Jak każdą wielką przygodę, również tę trzeba jednak zaczynać z głową i odpowiednim przewodnikiem. Ogrom możliwości systemu AutoCAD może bowiem oszołomić niejedną osobę, a pokusa skorzystania z łatwych skrótów bywa przyczyną utrwalenia się złych nawyków. Książka "AutoCAD 2009 PL. Pierwsze kroki" pewnie przeprowadzi początkującego użytkownika przez wszystkie mielizny, krok po kroku wprowadzając go w arkana sztuki projektowania wspomaganego komputerowo i przedstawiając najważniejsze zagadnienia w zrozumiały oraz klarowny sposób.

Zastosowana przez autora metoda prezentacji materiału sprawia, że nauka programu jest łatwa i szybka, a co ważniejsze -- bardzo praktyczna. Bez zbędnej teorii, za to przy użyciu konkretnych przykładów będziesz dzięki niej mógł zacząć tworzyć swoje pierwsze prawdziwe projekty i poznawać tajniki systemu AutoCAD 2009.

Najważniejsze cechy programu Podstawy tworzenia rysunków Układy współrzędnych Sposoby przeglądania dokumentacji Korzystanie z systemu pomocy Modyfikowanie obiektów Cofanie nieudanych operacji Narzędzia do rysowania precyzyjnego Kreskowanie, linie i napisy Wymiarowanie obiektów Malarz formatów i menedżer właściwości Korzystanie z warstw i bloków Drukowanie projektów

Przekonaj się sam, dlaczego książki z cyklu "AutoCAD. Pierwsze kroki" są standardem w procesie nauki projektowania z wykorzystaniem tego systemu.

Informacje dodatkowe o AutoCAD 2009 PL. Pierwsze kroki:

AutoCAD 2009 PL. Pierwsze kroki - opinie o książce

AutoCAD 14 PL dla Windows
Andrzej Pikoń0
Okładka ksiązki - AutoCAD 14 PL dla Windows

Ta książka to prawdziwa encyklopedia polskiej wersji AutoCAD-a 14. Znajdziesz w niej dokładne omówienie narzędzi oferowanych przez AutoCAD od "zarania...

AutoCAD 13
Andrzej Pikoń0
Okładka ksiązki - AutoCAD 13

Czas na wersję 13! Oto AutoCAD 13. W książce znajdziesz dokładne omówienie jego angielskiej wersji. Omówione zostały zarówno nowe cechy, które pojawiły...