Bajeczki z obrazkami

SPIS TREŚCI 1. KOGUCIK I KACZOREK 2. O TRZECH KOTKACH 3. POD GRZYBEM 4. KTO POWIEDZIAŁ „MIAŁ”? 5. KAŻDE KOŁO INNE 6. OKRĘCIK 7. TYCZKA POMOCNICZKA 8. JABŁKO 9. MYSZKA I OŁÓWEK 10. KOGUT I FARBY 11. JAK KOTKA WYBRZYDZAŁA 12. CHOINKA 13. CO TO ZA PTAK Władimir Grigorjewicz Sutiejew (ros. Влади́мир Григо́рьевич Суте́ев; ur. 5 lipca 1903 w Moskwie zm. 10 marca 1993 tamże) - radziecki reżyser filmów animowanych, animator i scenarzysta, a także autor i ilustrator książek dla dzieci. Zasłużony Działacz Sztuki RSFSR (1965)

Informacje dodatkowe o Bajeczki z obrazkami:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 1988 (data przybliżona)
ISBN: 8322204655
Język oryginału: rosyjski
Tłumaczenie: Maria Dolińska

Kup książkę Bajeczki z obrazkami

Bajeczki z obrazkami - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mmyszunia
Mmyszunia
Przeczytane:2017-02-07, Ocena: 6, Przeczytałam,
Świetna książeczka z mojego dzieciństwa. Wspaniałe historyjki, zabawne morały, śliczne ilustracje. Polecam!
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2017-12-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 250 ksiażek w 2017 roku, Dla dzieci,

W książeczce znajduje się parę bajeczek, których bohaterami są zwierzątka. Z każdej opowiastki można wyciągnąć jakiś morał. Trochę trąci myszką, zwłaszcza na rysunkach oraz po nich też widać rękę naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, ale całość jest urocza i kto pamięta te bajeczki z dzieciństwa, na pewno powróci do nich z sentymentem.