Batman: Detective Comics #1000

Po 80 latach ukazywania się serii ,,Detective Comics" czytelnicy doczekali się numeru tysięcznego! Ten niewiarygodny album zawiera opowieści, które zabiorą was w podróż przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Batmana... oraz niezwykły epilog, w którym pierwszy raz poznamy wygląd zabójczego Rycerza z Arkham! Kto kryje się pod maską? Dlaczego pragnie śmierci Batmana? Zaczyna się kolejna niesamowita przygoda!

W tym niezapomnianym albumie przedstawiamy opowieści m.in. takich autorów jak: Neal Adams, Brian Michael Bendis, Greg Capullo, Becky Cloonan, Tony S. Daniel, Paul Dini, Warren Ellis, Steve Epting, Geoff Johns, Joëlle Jones, Kelley Jones, Tom King, Jim Lee, Doug Mahnke, Alex Maleev, Alvaro Martínez Bueno, Dustin Nguyen, Denny O'Neil, Christopher Priest, Kevin Smith, Scott Snyder, Peter J. Tomasi, James Tynion IV.

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w ,,Detective Comics #1000", dwie wcześniej niepublikowane historie o Batmanie (scen. Robert Venditti i Alan Grant) oraz obszerną galerię okładek alternatywnych.

Informacje dodatkowe o Batman: Detective Comics #1000:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-08-11, Ocena: 4, Przeczytałem,

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BATMANIE

Całkiem niedawno świętowaliśmy jubileusz tysięcznego zeszytu serii „Action Comics”, pierwszej i zarazem najdłużej ukazującej się serii superhero w dziejach komiksu, teraz nadszedł czas by tak samo okrągłą okazję uczcił też drugi najstarszy i najbardziej popularny heros od DC – Batman. A dokładniej pierwszy tytuł z jego przygodami, „Detective Comics”. I, jak to było w przypadku innych tego typu dzieł, grupa znakomitych autorów zebrała się by zaserwować nam różne opowieści o Mrocznym Rycerzu i otworzyć przed nami nowy, niesamowity rozdział jego przygód. Gotowi?

Właściwie trudno tu mówić cokolwiek o treści. Grupa autorów, którzy przez lata tworzyli przygody Batmana zasiadała by opowiedzieć jubileuszowe historie z jego przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. W ostatnim czasie namnożyło się pytań odnośnie serii, wielu fanów czekało co prawda na wątek Trzech Jokerów, ale na to jeszcze będą musieli poczekać. Tymczasem na osłodę dostają tutaj wygląd Rycerza z Arkham! I wiele, wiele więcej.

Na nocnej zmianie: Pióra Falkonu
autor zbiorowy0
Okładka ksiązki - Na nocnej zmianie: Pióra Falkonu

Antologia "Na nocnej zmianie" to najlepsze konkursowe opowiadania obiecujących autorów, którzy odpowiedzieli na wezwanie polskiego Fandomu i wzięli udział...

Gotham to ja
autor zbiorowy 0
Okładka ksiązki - Gotham to ja

Kiedy Batman przyjmuje pod swoje skrzydła dwoje nowych bohaterów, Gothama i Gotham Girl, można odnieść wrażenie, że w końcu odnalazł naprawdę potężnych...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;