Bez granic

Książka "Bez granic" jest podróżą przez życie, które bogactwem barw, wydarzeń wzbudza w nas całą paletę uczuć. Więzi, które budujemy z ludźmi, ludzie, których spotykamy, pośród których żyjemy, to zupełnie odrębny rozdział. Każdy człowiek stanowi bezcenny kamień naszego życia, podobnie my sami. Życie jest najcenniejszym darem, który niesiemy w naszych dłoniach. My stawiamy w nim bariery, wyznaczamy granice, tworzymy plany, lecz ono często nas karci i pokazuje, że samo w sobie granic nie lubi i nie znosi. Wypaczają jego wielką intensywność. Książka "Bez granic" odkrywa przed nami małe skarby życia, na które często nie zwracamy uwagi, a które dodają mu wielu pięknych, niepowtarzalnych barw i smaków.

Informacje dodatkowe o Bez granic:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-07-08
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7722-416-8

Kup książkę Bez granic

Bez granic - opinie o książce

Avatar użytkownika - Teresa08
Teresa08
Przeczytane:2014-12-08, Ocena: 5, Przeczytałem,
W stylu pisarstwa, a także tematyki przypomina mi ta książka trochę twórczość Coehlo. Pobudza do myślenia, dla każdego kto poszukuje swojej drogi.
Avatar użytkownika - Ullla
Ullla
Przeczytane:2014-11-21, Ocena: 6, Przeczytałam,
Ksiazka, ktora sklania do przemyslen i do zastanowienia sie nad drogami swego zycia. Sledzac losy bohaterow, zawsze mozemy odniesc jakis szczegol do swojego zycia. Goraco polecam.
Avatar użytkownika - Jasmina
Jasmina
Przeczytane:2014-11-21, Ocena: 6, Przeczytałam,
Ksiazka godna przeczytania. Sklonila mnie do wielu przemyslen, trzeba zatrzymac sie nad dana chwila, ktora jest wazniejsza niz pogon za dobrami tego swiata. Trzeba cieszyc sie kazda chwila zycia.
Avatar użytkownika - susi
susi
Przeczytane:2014-11-20, Ocena: 6, Przeczytałam,
Warto przeczytac. Polecam
Avatar użytkownika - mazuel
mazuel
Przeczytane:2014-11-15, Ocena: 6, Przeczytałam,
Piekna, ciepla ksiazka. Pokazuje jak latwo w zyciu mozna stoczyc sie na samo dno i ile trzeba silnej woli i pomocnych, dobrych ludzi na swojej drodze by znow zaczac zyc na nowo. Mimo trudnych miejscami tematow, ksiazka napelnia nadzieja i wiara w to ze kazdy dzien moze byc nowym poczatkiem.
Avatar użytkownika - mimi
mimi
Przeczytane:2014-09-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Ta ksiazka zasluguje na to by ja poznac, by ja przeczytac. Szczegolnie polecana na dlugie zimowe wieczory. "BEZ GRANIC" to ksiazka po prostu o zyciu, w ktorym zawsze moze nas cos zaskoczyc i przyniesc cos nowego. Troche smieszna,troche powazna, zaczepna i zaskakujaca.
Avatar użytkownika - andziad
andziad
Przeczytane:2012-09-01,
Pełna mądrych przemyśleń, ciekawych spostrzeżeń i ciepłych refleksji o życiu. Gorąco polecam!