Bo mój ojciec

„Bo mój ojciec“ to historia opowiedziana oczami dziecka, syna głównego bohatera książki „Bo moje siostry“.

Syn Romka już od najmłodszych lat wyrasta w strachu i biedzie. Każdego dnia przygląda się pijanym gębom krążącym po domu. Dorota, matka chłopca, robi wszystko, aby ustrzec dzieci przed przemocą. Niestety, nie jest to łatwe zadanie, wszędzie bowiem czyha alkohol i promieniujące zło. Ciotki oraz jego babcia nieustannie atakują matkę chłopca, zaś druga babcia pije i nie zamierza w żaden sposób polepszyć ich sytuacji.

Pewnego dnia mały chłopiec widzi płaczącą matkę. To właśnie wtedy kończy się jego dzieciństwo i świat nabiera innych barw.

To jego matka musi dokonać czynu ponad własne siły, aby wreszcie przerwać zło niszczące rodzinę i pozwolić dzieciom normalnie żyć.

Czy uda mu się zapomnieć o wyrządzonej w dzieciństwie krzywdzie? Czy pokocha go kiedyś ojciec i czy chociaż raz spełni on swoje obietnice, jakimi karmił syna przez długie lata? Czy syn wybaczy ojcu brak miłości?

Informacje dodatkowe o Bo mój ojciec:

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Data wydania: 2014 (data przybliżona)

Kup książkę Bo mój ojciec

Kronika Czarownic. Pokolenia widzących
Andrzej F. Paczkowski0
Okładka ksiązki - Kronika Czarownic. Pokolenia widzących

Kronika czarownic opowiada o losach kobiet z niezwykłego rodu, potrafiących więcej niż zwykli ludzie. Historia rozpoczyna się w 1581 roku w Norwegii, w...

Bo moje siostry
Andrzej F. Paczkowski0
Okładka ksiązki - Bo moje siostry

„Bo moje siostry” opowiada historię młodego mężczyzny, przekreślonego przez los jeszcze... przed urodzeniem. Przyszedł na świat w ludzkim bagnie...