Być jak Martha

Martha Stewart to jedna z najbardziej wpływowych i charyzmatycznych kobiet na świecie. Zrewolucjonizowała nasze poglądy na to, czym jest ?styl życia? i zdobyła dziesiątki milionów wiernych fanów. Przez całe lata docierał do nas jednostajny strumień negatywnych opinii o niej. Mimo obyczajowych skandali jej sława nie gaśnie... Lloyd Allen, wieloletni przyjaciel i były sąsiad Marthy, wysłuchał niejednego z tych negatywnych komentarzy. Kiedy Martha została postawiona w stan oskarżenia, obiecał jej, że napisze książkę, w której przedstawi jej prawdziwe oblicze. Zgromadził wiele fascynujących, nigdy dotąd nie opowiadanych anegdot z życia Marthy, kiedy była najpierw modelką, potem maklerem i wreszcie właścicielką skromnej firmy cateringowej. Autor pokazuje, jak doszło do tego, że zabiegana gospodyni domowa z Connecticut stanęła na czele korporacji Martha Stewart Living Omnimedia i stała się najpotężniejszą bizneswoman na świecie. Lloyd Allen opisuje też doświadczenia, przez jakie Martha przechodziła podczas procesu i podczas odsiadywania wyroku więzieniu oraz sposób, w jaki owe doświadczenia ją zmieniły ? sprawiając, że stała się silniejsza, mądrzejsza i bardziej zdeterminowana niż kiedykolwiek. Być jak Martha to obowiązkowa lektura dla rzesz jej fanów i dla każdego, kto chce zrozumieć fenomen sukcesu Marthy Kostyry Stewart. Lloyd Allen, długoletni przyjaciel i dawny sąsiad Marthy Stewart, zrobił karierę w świecie mody i tworzył teledyski dla MTV i VH1, a obecnie pracuje nad nowatorskim projektem internetowym w branży rozrywkowej.

Informacje dodatkowe o Być jak Martha:

Wydawnictwo: Rebis