Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy

Cecylka Knedelek i gąska Waleria siedziały właśnie w swoim przytulnym salonie na swej wygodnej zielonej kanapie, gdy nagle, czy dacie wiarę, obie dokładnie w tym samym momencie poczuły ochotę na małe co nieco, na małą pożywną przekąskę. Nie była to jednak pora śniadania, więc płatki owsiane nie wchodziły w grę, nie była to także pora obiadu, więc pomidorowa zupa z kwaśną śmietanką także nie była potrawą na miejscu. Była to jednak idealna pora na smakowite i pożywne kanapki. Cecylka Knedelek i gąska Waleria przygotowały ich tak dużo, że z pewnością starczy również dla Was. Czy macie się ochotę poczęstować?

Odbiorcy

– dzieci, które z radością przeczytają kanapkową opowiastkę i staną się mistrzami w przygotowywaniu kanapek.
– rodzice, którzy poszukują dla dzieci wyjątkowej, wartościowej i pełnej humoru książki.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– to kolejny tom przygód rezolutnej Cecylki Knedelek i jej psotnej przyjaciółki gąski Walerii – zabawna i ciepła lektura dla dużych i małych czytelników.
– zawiera łatwe w wykonaniu przepisy na smakowite kanapki, które udadzą się po prostu każdemu.
– rozbudza w dzieciach kulinarne pasje.

Informacje dodatkowe o Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy:

Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2014-01-01, Ocena: 5, Przeczytałam, kolejne 52 książki 2013,
Szkoda, że książka jest taka cienka. Sama historyjka zajmuje zaledwie 27 stron. Pozostałe strony to przepisy na pyszne jedzonko, które każdy mały czytelnik może z pomocą Mamy, wykonać. http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/12/dzieciece-lektury-nie-tylko-od-swieta.html
Dobre uczynki Cecylki Knedelek
Joanna Krzyżanek, Zenon Wiewiurka0
Okładka ksiązki - Dobre uczynki Cecylki Knedelek

Pewnego razu, całkiem przypadkiem, w ręce Cecylki Knedelek i w skrzydełka jej najlepszej przyjaciółki gąski Walerii wpadł pewien tajemniczy pamiętnik....

Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa
Joanna Krzyżanek, Zenon Wiewiurka0
Okładka ksiązki - Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa

Wszyscy mieszkańcy Starego Knedelkowa przygotowywali się właśnie do naleśnikowego konkursu. O tytuł mistrza smażenia naleśników ubiegali się: Cecylka...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz