Kręta ścieżka historii prowadziła słowiańskie krainy Europy Południowej przez najgorsze doświadczenia, na jakiś czas pozwalając jedynie na oddech ulgi i słoneczną radość życia. Po ostatnich zawieruchach wojennych znowu wrócił tu spokój i... turyści. Zatoki, zatoczki, półwyspy, wysepki, lazurowe morze. ciepły zmierzch, łagodna bryza, muzyka świerszczy - wybierzmy się do Chorwacji po słodkie leniuchowanie.

Informacje dodatkowe o Chorwacja oraz Jugosławia (Serbia oraz Czarnogóra), Słowenia, Macedonia, Bośnia i Hercegowina:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 1998 (data przybliżona)
Kategoria: Przewodniki turystyczne
ISBN: 83-87037-99-0

Kup książkę Chorwacja oraz Jugosławia (Serbia oraz Czarnogóra), Słowenia, Macedonia, Bośnia i Hercegowina

Chorwacja oraz Jugosławia (Serbia oraz Czarnogóra), Słowenia, Macedonia, Bośnia i Hercegowina - opinie o książce

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2015-06-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Nieco już przestarzały przewodnik, jedna zawierający wiele cennych informacji turystycznych, mapki i plany.
Mary-Kate i Ashley 16 urodziny - to będzie impreza! Marzenia i życzenia
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Mary-Kate i Ashley 16 urodziny - to będzie impreza! Marzenia i życzenia

Seria opowiada o perypetiach dziewczyn przygotowujących się do wielkiej imprezy urodzinowej. Bohaterki zastanawiają się nad tym, kogo zaprosić, jakie menu...

Przygody z kredkami 1
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Przygody z kredkami 1

"Przygody z kredkami" to dydaktyczne kolorowani dla najmłodszych. Barwne wzory ułatwią dziecku odpowiedni dobór kolorów, a zabawne rysunki rozwiną...