Cocomelon. Książka do wyklejania

Cocomelon - ulubieniec najmłodszych i fenomen Youtube zaprasza do zabawy z czytaniem i wyklejaniem. Książka do wyklejania to zupełnie nowy wymiar zabawy z naklejkami! Każdą z ośmiu kolorowych stron z fantastyczną scenerią można uzupełniać na swój sposób, za każdym razem inaczej, w zależności od pomysłowości i wyobraźni małego czytelnika. Dołączone do książki naklejki wielokrotnego użytku i specjalny papier pomogą wypełnić pokój JJ zabawkami, pomóc rodzinie przygotować posiłek w kuchni a na plac zabaw zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkola, żeby radość ze wspólnie spędzonego czasu była jeszcze większa. Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcje płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

Informacje dodatkowe o Cocomelon. Książka do wyklejania:

Wydawnictwo: HarperKids
Data wydania: 2022-07-27

Kup książkę Cocomelon. Książka do wyklejania

Cocomelon. Książka do wyklejania - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2022-07-26, Ocena: 5, Przeczytałem,

Kolejna książeczka z kolekcji ,,Książeczki do wyklejania" tym razem z bohaterami bajki Cocomelon.

Osobiście jej jeszcze nie poznałam, ale sama książeczka bardzo nam się spodobało, podobnie jak inne z tej serii. Posiada ona duże i bardzo kolorowe ilustracje, a specjalny papier pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek, dzięki czemu postacie z bajki mogą wędrować po wszystkich stronach i odkrywać nowe scenki. Dziecko będzie mogło w dowolny sposób ułożyć zabawki w pokoju JJ lub nauczy się, które zwierzęta można spotkać na placu zabaw, a które w lesie. A na koniec pracy z książeczka przygotujemy pyszny koktajl i zagramy ulubione piosenki na różnych instrumentach muzycznych.

Oprócz wspaniałej zabawy w przyklejanie naklejek, która ćwiczy kreatywność, książeczkę można wykorzystać w inny sposób. W jaki? Możemy zadawać pytania do ilustracji jak np. ,,Gdzie jest miś? (na łóżku)", ,,Co jest za oknem?" lub ,,Z czego można zrobić pyszny koktajl lub deser?"

Dzięki kolorowym ilustracją możemy z młodszymi dzieci pobawić się w naukę rozpoznawania kolorów.

Jeśli lubicie naukę przez zabawę i chcecie by kreatywnie spędziło czas to, ta książeczka na pewno Was nie rozczaruje.

Słoń ma dobrą pamięć
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Słoń ma dobrą pamięć

Gdzie Stanley zostawił swój bucik?? Nie może sobie tego przypomnieć. Wie jednak, że słonie mają świetną pamięć. Czy wizyta u mądrych słoni pomoże mu odnaleźć zabiniony but???...

Wiersze i wierszyki polskich poetów
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Wiersze i wierszyki polskich poetów

Nowa seria książeczek do rodzinnego czytania. Znajdą się w niej najpiękniejsze wiersze i wierszyki polskich poetów, utwory wielkich klasyków...